Nowe funkcje i aktualizacje wśród Sharepoint Online i inne

Nowa funkcja: Wiadomości z programu SharePoint – agregacja na czacie Microsoft Teams

Sharepoint online - Microsoft teams

Wiadomości z programu SharePoint – agregacja na czacie Microsoft Teams jest nową funkcją usługi Office 365. Funkcja zostanie wprowadzona w ciągu kilku następnych dni.

Zaktualizowane funkcje: Miesięczne aktualizacje funkcji pakietu Office 2016 dla Office 365

Najnowsze aktualizacje funkcji pakietu Office 2016 dla usługi Office 365 są już dostępne. Jedną z zalet Office 365 ProPlus jest to, że Microsoft może regularnie dostarczać nowe funkcje aplikacji pakietu Office, poprzez comiesięczne aktualizacje.

Zaktualizowana funkcja: Microsoft Forms

Sharepoint online - Microsoft Forms

Microsoft Forms nie jest już dostępny w Preview i wkrótce będzie dostępny dla Twojej organizacji. Microsoft Forms to prosta, lekka aplikacja, która umożliwia łatwe tworzenie ankiet, quizów i ankiet. Funkcja ta będzie wprowadzana 15 lutego 2018 r.

Zaktualizowana funkcja: Oczekujący użytkownicy otrzymują teraz e-maile z ogłoszeniami

Administratorzy grup Yammer będą teraz mogli docierać do oczekujących użytkowników z wiadomościami e-mail z powiadomieniami, a oczekujący użytkownicy zostaną wyświetleni na liście członków grupy. Jest to zaktualizowana funkcja usługi Office 365.

Zaktualizowana funkcja: Ulepszone funkcje wyszukiwania w SharePoint

Microsoft aktualizuje ulepszone funkcje wyszukiwania w SharePoint.  Microsoft zacznie wdrażać tę funkcję w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.

Nowa funkcja: OneDrive for Business Files Restore

OneDrive for Business Files Restore to nowa funkcja Office 365. Jeśli pliki OneDrive organizacji zostaną usunięte, uszkodzone lub zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, dzięki funkcji File Restore możesz przywrócić cały swój OneDrive wcześniej. Przywracanie plików pomaga cofnąć wszystkie działania, które miały miejsce w plikach i folderach w ciągu ostatnich 30 dni

Przenieś rozmowy w usłudze Yammer

Przenieś rozmowy to nowa funkcja usługi Office 365. Microsoft zacznie wdrażać tę funkcję do końca stycznia.

Wprowadzenie pewnych zmian na stronach SharePoint Online

Microsoft wprowadza pewne zmiany na stronach SharePoint Online z klasycznym interfejsem użytkownika. Zmieniają oni domyślny tryb dokumentu wszystkich klasycznych stron na tryb Edge, zamiast trybu Internet Explorer (IE) 10. Ta zmiana nie dotyczy witryn, które korzystają z niestandardowych motywów lub witryn, które mają wyłączoną nowoczesną listę w witrynie lub na poziomie najemcy. Ta zmiana rozpocznie się 14 lutego i zakończy się do końca lutego.

Cybersecurity Tech Accord

Przystąpiliśmy do inicjatywy Cybersecurity Tech Accord 9 października 2018 roku podczas Europejskiego Forum CyberBezpieczeństwa w Krakowie, Grzegorz Brol, prezes Integrity Partners, podpisał oficjalne przystąpienie naszej firmy do globalnej inicjatywy Cybersecurity Tech … Continue reading Cybersecurity Tech Accord