Webinary

Nadchodzące webinary

28.02.2023 10:00

Treningowa platforma antyphishingowa CybeReady. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej organizacji.

CybeReady oferuje adaptacyjną i zautomatyzowaną platformę szkoleniową w zakresie świadomości bezpieczeństwa, która poprowadzi Twoją organizację ku pełnej gotowości cybernetycznej.

16.02.2023 10:00

Warstwy bezpieczeństwa – Zarządzanie systemami IT w modelu Managed Services

W cybersecurity najważniejsze są trzy rzeczy: poufność, integralność i dostępność,  jednak obecnie niezmiernie ważna jest również szybkość reakcji. Z tego punktu widzenia niezwykle istotny jest wybór partnera, który wspiera organizacje w wybranym zakresie bezpieczeństwa.

Coraz popularniejszą formą współpracy staje się model Managed Services, w którym dostarczamy rozwiązania technologiczne wraz z wiedzą ekspercką. Managed Services są atrakcyjne z finansowego punktu widzenia, bo pozwalają rozłożyć TCO systemu bezpieczeństwa na cykle miesięczne.

Zapraszamy na webinar, przedstawiający warstwy bezpieczeństwa w modelu Managed Services!

Webinary na żądanie

26.01.2023 10:00

CyberArk Endpoint Privilege Manager w kontekście operacyjnym oraz bezpieczeństwa

Podnieś efektywność swojej pracy i osiągnij wyższy poziom cyberbezpieczeństwa z rozwiązaniem CyberArk Endpoint Privilege Management.

31.01.2023 10:00

Exchange vs 0-day, mitygacja z wykorzystaniem EDR, SIEM i SOAR

Z tego webinaru dowiesz się:

 • Jakie korzyści można osiągnąć z symbiozy systemów EDR, SIEM i SOAR?
 • Jak należy podchodzić do ochrony systemów?
 • Jak ograniczyć ilość alertów wykorzystanych do szybkiej reakcji?

Oprócz tego będzie DEMO rozwiązania IBM SOAR oraz sesja pytań i odpowiedzi.

Zarejestruj się na webinar poświęcony EDR, SIEM i SOAR. Nasz ekspert dokładnie przedstawi, jak może wyglądać work-flow obejmujący integrację kilku systemów bezpieczeństwa.

24.01.2023 10:00

Optymalne i bezpieczne wykorzystanie potencjału chmury Microsoft. Planowanie i budżetowanie migracji do chmury w ramach workload’u Azure i Microsoft 365

Szybko zmieniające się warunki na rynku stawiają przed biznesem liczne wyzwania, szczególnie w związku z migracją do chmury. Czy Twoja firma wykorzystuje w pełni jej potencjał?

02.02.2023 10:00

Microsoft Viva - angażowanie i wspieranie pracowników w środowisku Microsoft 365

Zapraszamy na webinar, podczas którego omówimy produkt Microsoft Viva do zarządzania doświadczeniami pracowników. W ramach tego rozwiązania znajdują się następujące moduły:

 • Zasoby Viva (Connections) – Łączenie osób z organizacją, bez względu na to, gdzie przebywają
 • Kontakt Viva (Engage) – Tworzenie społeczności pracowników i dołączanie do nich
 • Szczegółowe informacje Viva (Insights) – Popraw produktywność i samopoczucie dzięki praktycznym szczegółowym informacjom
 • Cele Viva (Goals)  – Dopasuj pracę ludzi do celów zespołu i organizacji
 • Nauka Viva (Learning) – Nauka w przepływie pracy
 • Sprzedaż Viva (Sales) – Wzmocnienie systemu zarządzania relacjami z klientami

Każdy moduł jest zintegrowany ze środowiskiem Microsoft 365 oraz z usługą Microsoft Teams, dzięki czemu przepływ informacji i nauka stają się prostsze.

Dołącz do bezpłatnego webinaru!

Pamiętaj o Sec w DevSecOps! - Zarządzanie sekretami w procesie wytwarzania oprogramowania

W 2021 roku wykryto ponad 6 MILIONÓW publikacji sekretów w repozytoriach GitHub.

To dwa razy więcej prób opublikowania niż w 2020 roku!

Średnio 3 PUBLIKACJE NA 1000 zawierały przynajmniej 1 sekret.

Weź udział w webinarze i dowiedz się, jak wykorzystywać dostęp uprzywilejowany w swojej organizacji. Nasi eksperci przedstawią rozwiązanie CyberArk Conjur.

Microsoft Surface, czyli zarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń końcowych w ekosystemie Microsoft

Osiągnij więcej dzięki elastycznym urządzeniom klasy premiumktóre pozwolą ludziom współpracować zgodnie z ich preferencjami.

 • Poznaj urządzenia Surface i nowoczesne miejsce pracy.
 • Sprawdź zaawansowaną integrację z Microsoft Teams.
 • Zarządzaj urządzeniami w całej organizacji.

Obejrzyj webinar o wydajnych i bezpiecznych urządzeniach Microsoft Surface!

Dodatkowo otrzymasz aktualną ofertę zakupową Surface aż do -20% na wybrane modele.

Zarządzanie podatnościami i ryzykiem on-prem - demo rozwiązania Tenable.sc

Kompleksowy system pozwalający wykryć podatności oraz ustalać dla nich priorytety, to niezwykle istotna funkcjonalność dla bezpieczeństwa organizacji.

Podczas webinaru przedstawimy rozwiązanie Tenable.sc, które umożliwia zarządzenie i mierzenie ryzyka na całej powierzchni ataku. To także identyfikacja słabych punktów zarządzanych zasobów w szybki i czytelny sposób. Cała platforma Tenable.sc działa na podstawie informacji pozyskany ze skanera podatności, rozbudowanej analityki oraz dostosowanych do potrzeb Klienta dashboardów oraz raportów.

Jedną z części webinaru jest pokaz live demo. Nasz ekspert przedstawi  funkcje, jakie posiada system do zarzadzania podatnościami.

Zwiększ ochronę przed phishingiem! Jak cyberhigiena pozwala uniknąć 98% ataków?

Liczba ataków phishingowych wzrasta z każdym rokiem! Jest to spowodowane nowymi metodami wyłudzania danych oraz niską świadomością pracowników odnośnie takich ataków.

Podczas webinaru dowiesz się o możliwościach wykorzystania usługi Microsoft Attack Simulator. Jest to narzędzie do skutecznego budowanie świadomości i edukacji pracowników na temat zagrożeń oraz określenia poziomu podatności organizacji na ataki hakerskie.

Ponadto przedstawimy podstawowe działania w zakresie cyberhigieny, które pozwolą Twojej organizacji uniknąć szkodliwych ataków.

  Opisz nam swoją potrzebę, a znajdziemy rozwiązanie

  Wielkość firmy:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych.

  Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację. View more
  Rozumiem