Microsoft Forms

Microsoft Forms

Microsoft Forms to nowa aplikacja Office 365, która pozwala na szybkie i proste tworzenie ankiet, formularzy rejestracyjnych i quizów, jest już dostępna również dla klientów biznesowych.
Autor quizu albo formularza może zaprosić do wypełnienia dowolną osobę za pomocą linka. Opcja gałęzi pozwala dostosowywać ankietę w czasie rzeczywistym na podstawie udzielonej odpowiedzi. Analiza odpowiedzi w Forms jest ułatwiona dzięki możliwości eksportowania wyników do Excela.

Tworzenie ankiet, testów i formularzy

Tworzenie ankiet, testów i formularzy

Udostępnianie osobom spoza organizacji

Udostępnianie osobom spoza organizacji

Analiza wyników i odpowiedzi w Excelu

Analiza wyników i odpowiedzi w Excelu

Dostępność Microsoft Forms
Usługa Microsoft Forms jest już dostępna dla klientów Office 365 EDU, natomiast dla klientów komercyjnych (posiadających: O365 Business Essentials, Business Premium, K1, E1, E3, E5) plan jest dostępny od lipca w fazie Preview. W pierwszej kolejności usługa jest udostępniana dla klientów First Release i stopniowo będzie udostępniana pozostałym klientom.

 

Masz pytania? Napisz do nas:

Temat *

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości *

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.