Integrity Partners – Microsoft Authorized Education Partner

Integrity Partners – Microsoft Authorized Education Partner

Integrity Partners ma przyjemność ogłosić, że otrzymaliśmy status Microsoft Authorized Education Partner (AEP), wykazując się umiejętnością zaspokajania nieustannie zmieniających się potrzeb klientów akademickich Microsoft we współczesnym dynamicznie rozwijającym się środowisku biznesowym. Aby zyskać autoryzację Microsoft AEP, partnerzy muszą ukończyć test, by potwierdzić ich poziom licencjonowania usług akademickich Microsoft i poziom znajomości rynku.
Program AEP jest przeznaczony do szkolenia sprzedawców w zakresie licencjonowania Microsoft Academic. Upoważnia ich do kupna oraz odsprzedaży licencji Microsoft Academic i jest świadectwem dla potencjalnych klientów, że współpracują oni z zatwierdzonym i wykwalifikowanym partnerem.

 

Microsoft Authorized Education Partner

 

Autoryzacja Microsoft AEP to potwierdzenie naszego zaangażowania i wyspecjalizowania na rynku akademickim IT oraz wiedzy na temat rozwiązań i produktów akademickich Microsoft. – powiedział Sławomir Sip, Sales Team Director w Integrity Partners. Mamy nadzieję na przyspieszenie sukcesów naszych klientów akademickich poprzez zapewnianie najwyższej jakości obsługi jako doradca w zakresie wymogów informatycznych.

Uzyskanie statusu AEP jest potwierdzeniem zaangażowania i wyszkolenia partnerów w dostarczaniu produktów Microsoft Academic na rynek edukacyjny – powiedział Anthony Salcito, wiceprezes Education for Microsoft Corp.’s Worldwide Public Sector. Ta autoryzacja, wraz z innymi partnerskimi inicjatywami edukacyjnymi, jest uznaniem dla wiedzy rynkowej naszych partnerów, które daje gwarancję klientom, iż kupują usługi od ekspertów w zakresie technologii akademickiej.

Program Microsoft AEP jest zaprojektowany do autoryzacji i wyposażania organizacji, które dostarczają produkty i usługi akademickie poprzez platformę Microsoft. Pomaga w wyszkoleniu oraz zapewnia zasoby i wsparcie potrzebne do osiągania lepszych rezultatów podczas zaopatrywania klientów.

Więcej informacji udzielą nasi specjaliści.