Integracja Vade Secure i Office 365

Integracja Vade Secure i Office 365

Bezpieczeństwo skrzynek mailowych ewoluowało od zwykłego filtrowania spamu do rozszerzonego elementu cyber security. Dzisiaj jednym z głównych celów atakujących jest środowisko Microsoft Office 365.

W związku z powyższym od lipca 2018 roku technologia Vade Secure jest w pełni dostępna w wersji zintegrowanej z pakietem Microsoft Office 365. Rozwiązanie funkcjonuje w architekturze opartej na API, co znacznie usprawnia podejście do email security.

Vade Secure dla Office 365

Główne zalety usługi Vade Secure for Office 365

  • Koniec z przekierowaniem MX.
  • Brak potrzeby kompleksowych instalacji gateway.
  • Uniknięcie kosztów związanych z zarządzaniem i utrzymywaniem platformy.
  • Domyślny interfejs Office 365 bez zewnętrznego UI (kwarantanny).

 

Więcej o rozwiązaniu dowiesz się dzięki naszej stronie produktowej. Jeżeli chciałbyś porozmawiać o wszystkich możliwościach technologii Vade Secure, skontaktuj się z Integrity Partners.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.