Integrity Partners na X Forum Bezpieczeństwa i Audytu Semafor 2017

W dniach 30-31 marca 2017 serdecznie zapraszamy na nasze stoisko CyberSecurity Integrity Partners podczas X Forum Bezpieczeństwa i Audytu Semafor 2017.

Konferencja SEMAFOR jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanym ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce – w 2016 r. zgromadziła ponad 350 uczestników, 18 wystawców i 22 partnerów konferencji. SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT.

W tym roku dzielimy się wiedzą ekspercką i konkretnymi rozwiązaniami w zakresie trzech niezwykle istotnych aspektów bezpieczeństwa:

• monitorowanie dostępu uprzywilejowanego,
• ochrona przed phishingiem,
• zgodność z wymogami GDPR.

Oprócz ciekawej merytorycznej rozmowy przygotowaliśmy niespodzianki!

Serdecznie zapraszamy!
Zespół CyberSecurity Integrity Partners

SEMAFOR

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.