SQL Server 2014 Developer Edition jest teraz bezpłatnie do pobrania

SQL Server 2014 Developer Edition jest teraz bezpłatnie do pobrania w ramach Visual Studio Dev Essentials (przed pobraniem SQL Server 2014 Developer Edition użytkownik zostanie poproszony o zalogowanie się do programu Visual Studio Dev Essentials).

Microsoft wprowadza tę zmianę, aby wszyscy programiści mogli wykorzystać możliwości, które SQL Server 2014 ma do zaoferowania dla ich rozwiązań.
SQL Server Developer Edition jest dedykowany tylko do budowy i testowania aplikacji, więc nie może być wykorzystywany w środowiskach produkcyjnych i nie może być użyty do udostępniania danych produkcyjnych.
Pobierz SQL Server 2014 Developer Edition

SQL Server 2014 Developer Edition

Visual Studio Dev Essentials jest najbardziej kompleksowym i bezpłatnym programem Microsoft dla deweloperów, zawiera to czego potrzebujesz do tworzenia i wdrażania aplikacji na dowolnej platformie, w tym narzędzia, funkcje cloud, szkolenia i wsparcie.

SQL Server 2014 Developer Edition oferuje pełny zestaw funkcji SQL Server 2014 Enterprise Edition i pozwala zbudować prawie każdy rodzaj rozwiązania danych SQL Server.
SQL Server 2014 dostarcza najwyższą wydajność dla kluczowych systemów we wszystkich typach obciążeń, posiada wbudowaną funkcję przetwarzania obliczeń w pamięci dzięki funkcji in-memory, szybszy i intuicyjny wgląd w dane dzięki dostępnym narzędziom, współpracę w ramach chmurowej platformy hybrydowej umożliwiającą organizacji łatwo tworzyć, wdrażać i zarządzać rozwiązaniami, które obejmują środowisko on-premises i cloud.

Bezpieczeństwo SQL

SQL Server 2014 zapewnia też spokój dzięki najmniejszej liczbie luk bezpieczeństwa spośród różnych rozwiązań bazodanowych przez sześć lat z rzędu (wg raportu National Institute of Standards and Technology Comprehensive Vulnerability Database, February 1, 2016).

Aby dowiedzieć się więcej na temat propozycji wartości SQL Server 2014, przeczytaj poniższą broszurę:

broszura SQL

SQL Server 2016 Developer Edition, gdy zostanie wydany w tym roku, również przewidywany jest jako narzędzie bezpłatne. Wktórce poinformujemy o tym na stonie http://sql2016.pl

 

Wersja SQL Server Developer Edition nie zawiera licencji na system operacyjny, taki jak na przykład Windows Server 2016. Wersję próbną Windows Serwer możecie Państwo pobrać pod

wersja próbna Windows Server 2016

 

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami Microsoft