Nowości w Office 365, które wzbogacą pracę zespołową

Nowości w Office 365, które wzbogacą pracę zespołową

Skuteczna praca zespołowa jest potrzebna Twojej firmie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki współautorstwie w programie Exel oraz ulepszeniu aplikacji Yammer czy ulepszeniu zespołów Microsoft, możemy jeszcze lepiej współdziałać z innymi. Poniżej przedstawiamy nowości w Office 365.

Lepsza praca razem z programem Excel

Podjęliśmy znaczące kroki w celu umożliwienia osobom ogólną dostępność współautora w programie Excel oraz lepszą pracę. Jednocześnie można pracować na wielu arkuszach, które są przechowywane w takich programach jak OneDrive for Business, OneDrive czy SharePoint Online. Dzięki takim ulepszeniom może łatwo sprawdzić z kim pracujesz w danej chwili i jakie zmiany wprowadzają.

Dla tych, którzy posiadają pakiet Office 365 i przechowują dokumenty w programach SharePoint oraz OneDrive, ogłaszamy, że funkcja AutoSave jest ogólnie dostępna w programach Excel, PowerPoint czy Word. Zmiany, które wprowadzasz Ty lub inni pracownicy będą zapisywane automatycznie, więc nie musisz się martwić i zapisywać ręcznie.

nowości w office 365

Uczniowie i nauczyciele w współpracy z zespołami Microsoft

By pomóc promować zaangażowanie, dostosować komunikację w szkole czy wzmocnić środowisko edykacyjne, w czerwcu zostały ogłoszone nowe doświadczenia zespołowe. Teraz zostały wydane aktualizacje, które mają polepszyć wyniki uczniów i nauczycieli.

OneNote Class Notebook w zespołach – studenci oraz nauczyciele mogą cieszyć się pełnym obrazem swojego OneNote Class Notebook z bezpośrednich zespołów. Ułatwia to pozostanie każdemu na tej samej stronie. Pracownicy oraz nauczyciele mogą uprościć sobie zarządzanie klasą poprzez uzyskanie dostępów do ustawień, bezpośrednio w OneNote Class i Staff Notebook.

Udoskonalenie zadań – teraz nauczyciele mogą dodawać linki internetowe do materiałów referencyjnych przydzielonych klasom i rozprowadzanych przez zespoły, co zapewnia uczniom dostęp do zasobów firm, a to pozwala im sukcesywnie rozpocząć zadania. Wyniki uzyskane z zadań można importować do Learning Management System. Zapewnia to jedno źródło dla uczniów.

Udoskonalenie kontroli IT – teraz administratorzy IT mogą włączać lub wyłączać prywatne rozmowy oraz przypisywanie do klas, a także mogą oni określać kto posiada  uprawnienia dla aplikacji innych firm. Dzięki temu administratorzy mogą zapewnić bezpieczeństwo oraz tworzyć bezpiecznie środowiska nauczania, które są dostosowane do szkół.

nowości 365

Bogate profile dostępne w programie Outlook dla Windows

W dzisiejszych czasach, złożone i szybko poruszające się miejsce pracy posiada atut, którym są dobrze zorganizowani ludzie. W marcu została ogłoszona wizja inteligentnego profilu w Office 365, dzięki której zwiększa się sposób łączenia z grupami, kolegami oraz kontaktami zewnętrznymi. Opracowujemy właśnie tą wizję w programie Outlook dla Windows.Klikając Microsoft Graph, nowy profil zawiera najważniejsze informacje, w tym zawierające odpowiednie pliki, członkostwo w grupach oraz rozmowy.

nowości w office 365 2

Ulepszona komunikacja z Yammer

Zaktualizowana aplikacja Yammer dla iPad proponuje ulepszenie w zakresie automatycznego logowania, uniwersalnego wyszukiwania oraz zaktualizowanego projektu. Łatwo znajdziesz potrzebne informacje podczas podróży oraz pozwoli to na utrzymanie się na szczycie ogłoszeń i społeczności całej firmy.

Zostały także zaktualizowane raporty dotyczące użycia pakietu Office 365 z nowym raportem dotyczącym działań firmy Yammer. Pomaga to zrozumieć administratorom w jaki sposób łączy się Twoja firma z Yammer. Dzięki takiemu podglądowi zwracamy uwagę na liczbę istniejących społeczności oraz na każdą z osobna. Pomaga to w przyspieszeniu adopcji w całym przedsiębiorstwie oraz w identyfikacji najlepszych praktyk.

nowości w office 365 3