Managed Services

Naszą siłą są inżynierowie posiadający wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań teleinformatycznych.

Integrity Partners wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje wybrane usługi w modelu Managed Services, gwarantujące ciągłość procesów, wzrost efektywności, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów obsługi tych procesów wewnątrz firmy.

Oferta naszych usług zarządzanych skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich firm oraz koncentruje się na obszarze bezpieczeństwa. Dlaczego? Pojawiające się zagrożenia, regulacje prawne wymuszają na firmach podejmowanie działań, aby chronić to, co dla nich najważniejsze: informacje, zasoby i reputację. Większość zdaje sobie sprawę ze skali zagrożeń, ale nie wszyscy posiadają odpowiednie zasoby finansowe, merytoryczne czy osobowe.

Zakres usług w modelu Managed Services

Dzięki usługom Managed Services masz pewność, że obsłużymy powierzone nam procesy w trybie ciągłym, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Managed Anomalies Response Services

To usługa, która wykorzystując uczenie maszynowe wykrywa i analizuje zagrożenia w dowolnych typach sieci w czasie rzeczywistym, w tym wyciek poufnych danych oraz złośliwe oprogramowanie szyfrujące, takie jak ransomware. Dodatkowo zapewnia natychmiastową i precyzyjną reakcję na zagrożenia. Zobacz więcej.

Managed Backup Services

To kompleksowa ochrony Twoich danych zabezpieczającą pliki, aplikacje, bazy, czy kody źródłowe. Wyeliminujesz zagrożenie płynące z infekcji złośliwym oprogramowaniem, a także szybko odzyskasz pliki. Zobacz jak działa i co oferujemy.

Managed Backup Services for Office 365

Działając w odseparowanej chmurze zadba o bezpieczeństwo Twoich danych bez konieczności inwestowania w dodatkową infrastrukturę. Od teraz nie tylko Microsoft, ale także sprawdzony partner przywróci Twoje dane w kilka chwil. Zabezpieczymy zasoby Exchange Online, Teams, SharePoint Online i OneDrive for Business. Zobacz dlaczego warto uruchomić.

Managed Phishing Simulations Services

Nauczymy Twój zespół jak reagować na podejrzane wiadomości za pomocą prostego cyklu szkoleniowego bazującego na ich własnych zachowaniach. Sprawdź szczegóły usługi.

Managed WAF Services

Zapewnimy ochronę przed atakami DDoS, web-scrapingiem, atakami typu Brute Force oraz wyciekiem danych. Będziemy monitorować Twoją stronę internetową, a także zadbamy o polityki bezpieczeństwa. Co zyskujesz jeszcze?

Logo Managed Services

Zalety korzystania z usług Managed Services:

  • zapewnienie ciągłości działania procesów IT,
  • obsługa usług przez dedykowanych specjalistów,
  • optymalizacja procesów biznesowych i redukcja kosztów,
  • koncentracja na realizacji celów biznesowych.

Skorzystaj z usług od zaufanego dostawcy!

Umów się na sesje
online z naszym specjalistą
Zamawiam