Junior Security Engineer

Oferta pracy
Warszawa

Jeżeli lubisz zdobywać nowe kompetencje i chciałbyś rozwijać się w obszarze Cyber Security, to jesteś kandydatem idealnym i serdecznie zapraszamy Cię do naszego zespołu!

W chwili obecnej poszukujemy:

Security Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

Edukacja i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie informatyki, telekomunikacji lub pokrewnej (mile widziani studenci ostatnich lat studiów),
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux, Windows,
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych (ważniejsze protokoły),
  • Podstawowa wiedza z zakresu norm, framework’ów, standardów i metodyk z obszaru Cyber Security np. OWASP, ISO2700x, PCI DSS, GLBA, RODO/GDPR, zalecenia FFIEC, standardy CIS i NIST,
  • Dodatkowe atuty:
    • Podstawowa znajomość metodyk projektowych np. Prince2 i standardu ITIL,
    • Umiejętność pisania skryptów (bash, powershell) i programowania w języku Python,
    • Programowanie w języku JAVA.

Profil:

  • Zainteresowania Cyber Security i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku,
  • Umiejętności pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Proaktywne działanie i chęć rozwiązywania problemów,
  • Zdolności analityczne umożliwiające identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień i określania rozwiązań,
  • Wysokie standardy etyczne.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach wdrożeniowych z zakresu Cyber Security pod nadzorem lub samodzielnie,
  • Wsparcie dla innych inżynierów w działaniach Threat Intelligence / Privileged Identidy Management / Cloud Security,
  • Analiza i identyfikowanie ryzyk i zagrożeń w zakresie bezpieczeństwa,
  • Tworzenie i analiza raportów oraz dokumentacji wdrożeniowych,
  • Wsparcie w pre-sales.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach bezpieczeństwa dla największych instytucji z sektora publicznego, finansów i ubezpieczeń, logistyki i transportu,
  • Bezpośrednią współpracę z czołowymi producentami rozwiązań Cyber Security z całego świata (np. Izrael, USA, UK),
  • Szkolenia i udział w ciekawych konferencjach w Polsce i zagranicą,
  • Atrakcyjne ścieżki rozwoju i współpracy z najlepszymi inżynierami Cyber Security (sprawdź listę naszych partnerów: https://integritypartners.pl/en/solutions/cybersecurity/),
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, dofinansowanie lekcji j. angielskiego),
  • Kameralna atmosfera pracy z młodymi i otwartymi ludźmi,
  • Przyjazne wprowadzenie do firmy oraz atrakcyjne wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zdjęciem. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku (Dz. U. poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.