Wyniki sprzedaży Integrity Partners H1 2018

Wyniki sprzedaży Integrity Partners H1 2018

Z podsumowania wyników finansowych Integrity Partners za I półrocze 2018 r. wynika, że możemy pochwalić się rekordowym wzrostem wyników sprzedaży za ten okres, wynoszącym 163% w stosunku do analogicznego okresu w 2017 r.

 

Integrity Partners

 

Rok 2018 r. rozpoczęliśmy od dynamicznej realizacji przyjętej strategii oraz wzrostu zatrudnienia w kluczowych dla nas działach. Umacniamy pozycję lidera we wdrażaniu rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym oraz wzmacniamy kompetencje w dostarczaniu rozwiązań chmurowych w modelach publicznych, prywatnych czy hybrydowych.

 

Możemy poszczycić się tytułem Microsoft Gold Partner w kompetencjach: Cloud Productivity, Cloud Platform, Messaging, Datacenter, Communications, Application Integration, Application Development, Collaboration and Content, Small and Midmarket Cloud Solutions, Enterprise Mobility Management. Budujemy silny obszar kompetencji Microsoft Security.

 

Jednocześnie wprowadzamy nowe rozwiązania w obszarze cyber security do zapobiegania zagrożeniom i ochronie danych. W tym zakresie współpracujemy z firmami amerykańskimi oraz z wieloma dostawcami z Izraela. Technologiczny potencjał firm izraelskich jest powszechnie znany, my wyszukujemy rozwiązania, które przede wszystkim wspierają naszych klientów w obszarze CyberSec, z uwzględnieniem grupy rozwiązań do ochrony danych osobowych, w tym wspierających zgodność z zapisami Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Na uwagę zasługują szczególnie produkty do maskowania danych dynamicznych w kontekście prawa do bycia zapomnianym.

 

Wierzymy, że zwieńczeniem pracy zespołu będzie optymistyczny wynik finansowy na koniec roku.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.