Bezpłatny webinar 28.06.2022 10:00

Microsoft 365 dla małego i średniego biznesu – bezpieczne i nowoczesne środowisko pracy

Postpandemiczne czasy stawiają przed biznesem liczne wyzwania, szczególnie w kwestii dostosowania organizacji do nowych warunków na rynku. Czy jesteś przygotowany na zmiany?

Czytaj więcej

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zapraszamy na webinar, w trakcie którego nasz ekspert zaprezentuje zestaw narzędzi Microsoft, które pomogą odnaleźć się w dynamicznie zmieniającej się kulturze pracy.

Dzięki warsztatowi dowiesz się, w jaki sposób małe i średnie przedsiębiorstwa mogą dostosować swój biznes do nowych, postpandemicznych warunków na rynku. Zwiększ ogólną produktywność w organizacji, usprawnij przepływ informacji oraz dowiedz się jak zaadresować nowe wyzwania w obszarze Modern Workplace i Security.

Agenda webinaru:

  1. Nowoczesne środowisko pracy w każdym miejscu. Wyzwania i trendy w pracy hybrydowej.
  2. Bezpieczna współpraca zdalna wewnątrz organizacji oraz z współpracownikami zewnętrznymi. (Teams, OneDrive, Sharepoint)
  3. Zdalne zarządzanie laptopami, tabletami, telefonami. (Microsoft Endpoint Manager/Intune)
  4. Ochrona przed zagrożeniami internetowymi – phishing, malware, ransomware. (Microsoft Defender for Business)
  5. Zapewnienie bezpiecznego przepływu danych w organizacji i poza nią. (Multi-Factor Authentication, Conditional Access, Information Protection).

Prelegenci

Damian Miros

Microsoft Cloud Solutions Specialist

Integrity Partners


Więcej webinarów

07.07.2022 11:00

Bezpieczne zarządzanie podpisami e-mail - CodeTwo Email Signatures

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to najbezpieczniejsze na świecie rozwiązanie do zarządzania podpisami email (rekomendowane przez Microsoft), dodatkowo chronione przez autorski 4-warstowy system zabezpieczeń, który rozwijany jest od wielu lat.

Jest to także jedyny tego typu program opracowany zgodnie z ISO/IEC 27001 (bezpieczeństwo informacji) oraz ISO/IEC 27018 (ochrona danych osobowych w chmurze).

 

Program webinaru:

– architektura rozwiązania i geolokalizacje

– zgodność i bezpieczeństwo usługi (ISO/IEC, GDPR, TLS, MFA, SLA)

– delegacja zarządzania i kontrola dostępu

– kluczowe funkcjonalności

– ochrona skrzynek pocztowych

14.07.2022 11:00

Zarządzanie podatnościami i ryzykiem on-prem - demo rozwiązania Tenable.sc

Kompleksowy system pozwalający wykryć podatności oraz ustalać dla nich priorytety, to niezwykle istotna funkcjonalność dla bezpieczeństwa organizacji.

Podczas webinaru przedstawimy rozwiązanie Tenable.sc, które umożliwia zarządzenie i mierzenie ryzyka na całej powierzchni ataku. To także identyfikacja słabych punktów zarządzanych zasobów w szybki i czytelny sposób. Cała platforma Tenable.sc działa na podstawie informacji pozyskany ze skanera podatności, rozbudowanej analityki oraz dostosowanych do potrzeb Klienta dashboardów oraz raportów.

Jedną z części webinaru będzie pokaz live demo. Nasz ekspert przedstawi  funkcje, jakie posiada system do zarzadzania podatnościami.

22.06.2022 10:00

Adoption & Change Management – strategiczna zmiana w organizacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii IT

Wdrożenie technologii to zwykle pierwszy krok implementacji nowego systemu, ale jak zapewnić, że jego wykorzystanie przez pracowników firmy będzie optymalne i przyniesie oczekiwane rezultaty biznesowe?

Na te pytania odpowiada Zarządzanie Zmianą – czyli zestaw działań mających na celu przeprowadzenie pracowników i organizacji przez zmianę w taki sposób, aby te rezultaty zostały osiągnięte.

28.06.2022 10:00

Microsoft 365 dla małego i średniego biznesu – bezpieczne i nowoczesne środowisko pracy

Postpandemiczne czasy stawiają przed biznesem liczne wyzwania, szczególnie w kwestii dostosowania organizacji do nowych warunków na rynku. Czy jesteś przygotowany na zmiany?

Jak szyfrować dane? Rozwiązania Thales do zarządzania materiałem kryptograficznym

Współczesne wymagania bezpieczeństwa stawiane przed infrastrukturami IT stanowią coraz większe wyzwanie dla administratorów. Jedną z najskuteczniejszych metod zabezpieczenia danych jest niezmiennie ich zaszyfrowanie. Przy jego wdrożeniu pojawia się jednakże szereg pytań:

– jak właściwie szyfrować dane?

– w jaki sposób wytwarzać i zarządzać materiałem kryptograficznym?

– czy można skutecznie zaimplementować szyfrowanie danych w środowiskach on-premise, chmurowych i hybrydowych?

Urządzenia Surface z Windows 11 - dedykowane i bezpieczne dla biznesu

Zapraszamy na webinar o urządzeniach Microsoft Surface, które usprawniają pracę w organizacji:

  • Podniesienie produktywności dzięki synergii z Microsoft Teams
  • Zapewnienie bezpieczeństwa dzięki środowisku Microsoft 365
  • Możliwość łatwego wdrażania urządzeń z Windows Autopilot

Nasz ekspert zaprezentuje na żywo możliwości nowych laptopów, które umożliwiają jeszcze efektywniejszą pracę zdalną.

Kompleksowa automatyzacja procesów ochrony z Darktrace i Microsoft

Współpraca Darktrace z Microsoft pomaga organizacjom wypełnić luki w zabezpieczeniach w ich środowiskach wielochmurowych i wieloplatformowych.

Darktrace uzupełnia zabezpieczenia firmy Microsoft o samouczącą się sztuczną inteligencję, która wykrywa i autonomicznie reaguje na nowe zagrożenia, które omijają tradycyjne zabezpieczenia.

Niedawno Darktrace Enterprise Immune System zyskał nowy, odświeżony interfejs, dzięki któremu podczas analizy incydentu możesz łatwiej skupić się na tym co istotne

SentinelOne EDR i EPP - wykrywanie i automatyczna reakcja na zagrożenia

Rośnie liczba włamań do organizacji, od punktów końcowych poprzez sieć po chmurę. Wiele firm zmaga się z zagrożeniami na każdym z tych obszarów odrębnie, a to stwarza luki w zabezpieczeniach.

SentinelOne łączy technologie EPP i EDR, dzięki czemu firma może wyeliminować zbędne agenty punktów końcowych i zmniejszyć swoje koszty operacyjne.

Zapraszamy na interaktywny webinar podczas którego zaprezentujemy rozwiązanie SentinelOne, demonstrując najważniejsze funkcje tego produktu.

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację. View more
Rozumiem