Skybox Security nagrodzony podczas RSA Conference 2018

Skybox Security nagrodzony i wyróżniony wraca z największej konferencji dotyczącej bezpieczeństwa RSA Conference 2018!

Skybox Security SC awards

Podczas tegorocznej konferencji, po raz 22-gi, nagrodami S.C. Magazine wyróżniono najlepszych specjalistów bezpieczeństwa i produkty z branży cyberbezpieczeństwa. Skybox Security zdobył SC Magazine Awards 2018 i został nazwany „Best Risk / Policy Management Solution”. Skybox był także finalistą w kategorii Best Vulnerability Management Solution. Warto nadmienić, że Skybox wielokrotnie uzyskiwał pięciogwiazdkowe recenzje w magazynie SC, zarówno w kategoriach oceny ryzyka, zarządzania politykami oraz zarządzania podatnościami i zagrożeniami.

Skybox znalazł się również w raporcie JMP Securities ‘Hot 70 jako “Top Cybersecurity Company” i zdobył nagrodę Infosec Award od magazynu Cyber Defence za najlepszy produkt w zarządzaniu podatnościami.

Zapraszamy do lektury: https://www.scmagazine.com/the-winners-of-the-2018-sc-awards-honored-in-the-us/article/759235/

O Skybox Security

Skybox Security

Nagradzany pakiet Skybox Security Suite zapewnia najbardziej zaawansowany i kompletny zestaw modułów zarządzania cyberbezpieczeństwem na nowatorskiej platformie analityki bezpieczeństwa.

Vulnerability Control – kontekstowe zarządzanie podatnościami

Identyfikuj ekspozycję bez czekania na skan, priorytetyzuj ryzyko i skupiaj się na działaniach naprawczych.

Threat Manager – analiza informacji o zagrożeniach i reakcjach

Koreluj informacje o zagrożeniach z kontekstem Twojej sieci by dowiedzieć się jako zasoby są zagrożone i gdzie reagować w pierwszej kolejności.

Firewall Assurance – kompleksowe zarządzanie firewallami wielu producentów

Zapewnij wspólny widok Twoich firewalli oraz w sposób ciągły monitoruj zgodność i wydajność.

Network Assurance – totalna widoczność i kontrola sieci

Rzuć światło na skomplikowane strefy bezpieczeństwa i naruszenia zgodności jednocześnie redukując wektory ataków i zakłócenia działania sieci.

Change Manager – bezpieczny, zautomatyzowany proces zmian konfiguracji firewalli

Zautomatyzuj cały proces zarządzania zmianami konfiguracji firewalli i oceniaj ryzyko zanim zmiany zostaną zaimplementowane.

Skybox Horizon – wizualizacja powierzchni ataku

Zrozum Twoją powierzchnię ataku na pierwszy rzut oka aby szybciej reagować na cyberzagrożenia. Totalna widoczność. Ukierunkowana ochrona.™