Przygotuj się na SQL Server 2017

Przygotuj się na SQL Server 2017

Uzyskaj wiodącą w branży wydajność i bezpieczeństwo SQL Server dla serwerów Windows, Linux i kontenerów Docker.

Co spodoba Ci się w SQL Server 2017?

wydajność sql 2017Wydajność

Wykonuj zapytania nawet 100x szybciej niż na dysku z wbudowaną funkcją in-memory columnstore, oraz transakcje 30x szybciej z in-memory OLTP.

bezpieczeństwo SQL 2017Najmniej narażony na zagrożenia

Użyj warstw ochrony, włączając innowacyjne funkcje takie jak szyfrowanie w locie i w spoczynku. Microsoft SQL jest najmniej podatną na zagrożenia bazą danych w ciągu ostatnich siedmiu lat (* Zgodnie z National Institute of Standards and Technology, SQL Server był najmniej narażony na problemy związane z bezpieczeństwem przez ostatnie siedem lat w porównaniu z innymi głównymi dostawcami baz danych)

Inteligencja SQL Server 2017Inteligencja w czasie rzeczywistym

Zyskaj przemyślane spostrzeżenia nawet do miliona przewidywań na sekundę, używając wbudowanego Python oraz R integration, a także end-to-end mobile BI na dowolnej platformie.

aplikacje SQL 2017 ServerDowolna aplikacja, gdziekolwiek chcesz

Buduj nowoczesne aplikacje używające dowolnych danych, języków oraz platform – w chmurze oraz na własnym serwerze.

Dlaczego wybrać Microsoft jako środowisko bazodanowe do zarządzania danymi?

Gdy przychodzi czas na wybór systemu zarządzania danymi, chcesz osiągnąć najwyższą możliwą wydajność i ochronę, która nie będzie droga dla Twojego biznesu. Jako lider branżowy w wydajnych systemach zarządzania bazami danych (ODBMS), Microsoft ciągle podnosi możliwości, by pomóc ci wykorzystać jak najwięcej w ciągle poszerzającym się świecie danych.

ODBMS kwadrat Gartnera

Zobacz ocenę wykonaną przez Gartner na temat rozwiązań ODBMS  i poznaj strategię Microsoft „cloud first”. W najnowszych raportach dla ODBMS, Gartner usytuował Microsoft DBMS najlepiej za kompletną wizję i najwyższą zdolność do wykonania.

 

Serwer SQL w systemie Linux

backup and log shipping in sql server on linux

Dowiedz się jak SQL Server na Linux wspiera wszystkie możliwości kopii zapasowych i ich zdolności przywracania, na które klienci liczą w SQL Server dla Windows, w ramach wersji albo między platformami.

Zarejestruj się teraz >

 

Narzędzia SQL na Linux

Dowiedz się o nowych, fascynujących innowacjach w narzędziach SQL Server i zobacz kluczowe narzędzia w Windows (SQL Server Management Studio, SQL Server Data Tools, SQL PowerShell) pracujące z SQL Server w Linux.

Zobacz na żądanie >

 

sql server linux monitoring
Zobacz możliwości monitorowania SQL Server na Windows, w demonstracji zbierania informacji z DMVs, nowych narzędzi oraz otwartych źródeł monitorowania rozwiązania.

Zobacz na żądanie >

 

Weź udział w ekskluzywnej Early Adoption Program

Dołącz do SQL Server Early Adoption Program i bądź wśród pierwszych, którzy uzyskają swoją aplikację. Zyskaj wsparcie techniczne od Micrsoft, sprawdzaj swój stan pracy i przenieś swoją aplikację do produkcji przed ogólną dostępnością.

Zarejestruj się ->

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.