Przygotuj się na SQL Server 2017

Przygotuj się na SQL Server 2017

Uzyskaj wiodącą w branży wydajność i bezpieczeństwo SQL Server dla serwerów Windows, Linux i kontenerów Docker.

Co spodoba Ci się w SQL Server 2017?

wydajność sql 2017Wydajność

Wykonuj zapytania nawet 100x szybciej niż na dysku z wbudowaną funkcją in-memory columnstore, oraz transakcje 30x szybciej z in-memory OLTP.

bezpieczeństwo SQL 2017Najmniej narażony na zagrożenia

Użyj warstw ochrony, włączając innowacyjne funkcje takie jak szyfrowanie w locie i w spoczynku. Microsoft SQL jest najmniej podatną na zagrożenia bazą danych w ciągu ostatnich siedmiu lat (* Zgodnie z National Institute of Standards and Technology, SQL Server był najmniej narażony na problemy związane z bezpieczeństwem przez ostatnie siedem lat w porównaniu z innymi głównymi dostawcami baz danych)

Inteligencja SQL Server 2017Inteligencja w czasie rzeczywistym

Zyskaj przemyślane spostrzeżenia nawet do miliona przewidywań na sekundę, używając wbudowanego Python oraz R integration, a także end-to-end mobile BI na dowolnej platformie.

aplikacje SQL 2017 ServerDowolna aplikacja, gdziekolwiek chcesz

Buduj nowoczesne aplikacje używające dowolnych danych, języków oraz platform – w chmurze oraz na własnym serwerze.

Dlaczego wybrać Microsoft jako środowisko bazodanowe do zarządzania danymi?

Gdy przychodzi czas na wybór systemu zarządzania danymi, chcesz osiągnąć najwyższą możliwą wydajność i ochronę, która nie będzie droga dla Twojego biznesu. Jako lider branżowy w wydajnych systemach zarządzania bazami danych (ODBMS), Microsoft ciągle podnosi możliwości, by pomóc ci wykorzystać jak najwięcej w ciągle poszerzającym się świecie danych.

ODBMS kwadrat Gartnera

Zobacz ocenę wykonaną przez Gartner na temat rozwiązań ODBMS  i poznaj strategię Microsoft „cloud first”. W najnowszych raportach dla ODBMS, Gartner usytuował Microsoft DBMS najlepiej za kompletną wizję i najwyższą zdolność do wykonania.

 

Serwer SQL w systemie Linux

backup and log shipping in sql server on linux

Dowiedz się jak SQL Server na Linux wspiera wszystkie możliwości kopii zapasowych i ich zdolności przywracania, na które klienci liczą w SQL Server dla Windows, w ramach wersji albo między platformami.

Zarejestruj się teraz >

 

Narzędzia SQL na Linux

Dowiedz się o nowych, fascynujących innowacjach w narzędziach SQL Server i zobacz kluczowe narzędzia w Windows (SQL Server Management Studio, SQL Server Data Tools, SQL PowerShell) pracujące z SQL Server w Linux.

Zobacz na żądanie >

 

sql server linux monitoring
Zobacz możliwości monitorowania SQL Server na Windows, w demonstracji zbierania informacji z DMVs, nowych narzędzi oraz otwartych źródeł monitorowania rozwiązania.

Zobacz na żądanie >

 

Weź udział w ekskluzywnej Early Adoption Program

Dołącz do SQL Server Early Adoption Program i bądź wśród pierwszych, którzy uzyskają swoją aplikację. Zyskaj wsparcie techniczne od Micrsoft, sprawdzaj swój stan pracy i przenieś swoją aplikację do produkcji przed ogólną dostępnością.

Zarejestruj się ->