Platynowy Partner firmy CyberArk

Po raz drugi otrzymaliśmy status Platynowego Partnera firmy CyberArk

Jest nam ogromnie miło poinformować Państwa, że po raz drugi otrzymaliśmy status Platynowego Partnera firmy CyberArk, pozostając nadal jedyną firmą w Polsce i pierwszą w CEE, która uzyskała ten prestiżowy status.

Nagroda jest dla nas podsumowaniem ponad 11-letniej przygody w promowaniu na rynku Polskim rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym oraz zdobywaniu eksperckiej wiedzy. Po tylu latach jesteśmy przekonani, że posiadamy najwyższe kompetencje w tym obszarze, dzięki którym możemy dostarczać projekty, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

 

„Ponad 10 lat temu uwierzyliśmy, że trendem w bezpieczeństwie będzie kontrola dostępu uprzywilejowanego. Swoją wiedzę i doświadczenie zbudowaliśmy w oparciu o rozwiązania firmy CyberArk, lidera w swoim segmencie. Status Platynowego partnera daje nam ogromną satysfakcję. Za ten sukces chcielibyśmy podziękować naszym Klientom (w tym największym bankom, instytucjom ubezpieczeniowym, przedsiębiorstwo przemysłowym oraz administracji centralnej), którzy powierzyli, właśnie nam, realizacje projektów w tym obszarze.” – podsumowuje Grzegorz Brol, Prezes Zarządu Integrity Partners. 

„Liczny zespół doświadczonych inżynierów oraz szerokie kompetencje techniczne Integrity Partners zawsze gwarantowały wzorowy przebieg wdrożeń oraz współpracy. Z nieukrywaną przyjemnością mogłem przekazać na ręce prezesa Grzegorza Brola informację o uzyskaniu najwyższego stopnia partnerskiego, który odzwierciedla wieloletnie zaangażowanie Integrity Partners w rozwój biznesu i promocje rozwiązań CyberArk w Polsce.” – podkreśla Michał Ciemięga, Regional Sales Manager Poland, Hungary & Baltics at CyberArk.

CyberArk jest światowym liderem w zakresie bezpieczeństwa uprzywilejowanego dostępu, krytycznej warstwy bezpieczeństwa IT w celu ochrony danych, infrastruktury i zasobów w całym przedsiębiorstwie, w chmurze i w całym rurociągu DevOps. CyberArk dostarcza najbardziej kompletne w branży rozwiązanie, które zmniejsza ryzyko stworzone przez uprzywilejowane poświadczenia i tajemnice.Firma jest zaufana przez wiodące światowe organizacje, w tym ponad 50 procent listy Fortune 100, w celu ochrony przed zewnętrznymi napastnikami i złośliwymi wtajemniczonymi. https://www.cyberark.com/ 

 

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.