Pełna wersja Microsoft Whiteboard – lato 2018

Pełna wersja Microsoft Whiteboard – lato 2018

W ciągu najbliższych kilku miesięcy aplikacja Microsoft Whiteboard zostanie udostępniona użytkownikom w pełnym pakiecie funkcjonalności. Whiteboard to nieograniczona tablica cyfrowa. Umożliwia kreatywną współpracę, zbieranie pomysłów i udostępnianie zawartości z Twoim zespołem. Jest dostępna do pobrania na urządzeniach z systemem Windows 10. Aplikacja została opracowana z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy nie lubią być ograniczani i chcą pracować w kreatywnym środowisku technologicznym adekwatnym do obecnych standardów. Dzięki Microsoft Whiteboard możesz tworzyć swoje pomysły i pracować nad nimi zdalnie i na wielu urządzeniach.

 

Microsoft Whiteboard

 

Technologia jest zoptymalizowana pod kątem obsługi piórem i obsługi dotykowej. Pozwala również wykonywać płynne gesty palcami. Piórem możesz sporządzać notatki, rysować szczegółowe ilustracje lub wyszukiwać obrazy w Internecie. Palcami możesz wykonywać gesty szybkiego przesunięcia do innych sekcji tablicy oraz ustawiać wirtualną linijkę pod odpowiednim kątem. Ponadto dostępna jest funkcja przeciągania i upuszczania obrazów w celu tworzenia albumów fotograficznych. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pióra czy z obsługi dotykowej, aplikacja Microsoft Whiteboard w sposób intuicyjny rozpoznaje Twoje zamiary i dostarcza oczekiwane wyniki w krótkim czasie.

W aplikacji Microsoft Whiteboard możesz korzystać z funkcji inteligentnego pisma odręcznego, która rozpoznaje rysunki odręczne i przekształca je w standardowe kształty. Dzięki temu możesz łatwo tworzyć tabele, diagramy i schematy blokowe o atrakcyjnym wyglądzie. W przeciwieństwie do tradycyjnych tablic aplikacja automatycznie zapisuje Twoją pracę, co pozwoli Ci wznowić ją od miejsca, w którym została przerwana lub udostępniać linki do tablic, dzięki którym inne osoby będą mogły kontynuować Twoją pracę. Nie ma potrzeby wykonywania zdjęć tablicy lub przesyłania zdjęć w wiadomościach e-mail innym osobom, gdy muszą one szybko wznowić pracę.

Udostępnienie Microsoft Whiteboard przewidziane jest na lato 2018 roku. Aplikacja będzie wówczas możliwa do pobrania w Microsoft Store dla użytkowników Twojej organizacji. Zadbaj o kreatywną współpracę w Twojej firmie, korzystając z najnowszych narzędzi. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o rozwiązaniu Whiteboard oraz o innych usługach Microsoft, skontaktuj się z naszym ekspertem.