CybeReady

CybeReady to innowacyjna firma, która opracowała szeroką gamę środków i metod wspierających organizacje na całym świecie w przyjmowaniu najlepszych praktyk bezpieczeństwa Informacji.
CybeReady pomaga im czuć się bezpiecznie, skupiając się na szkoleniu ich najsłabszego ogniwa: ludzi.
CybeReady stworzyła rozwiązanie o nazwie Anti-Phishing Simulation as a Service, które wysyłając fałszywe e-maile z różnymi scenariuszami ataków (Spray i Spear phishing) do  pracowników firmy, metodą „kapsułek edukacyjnych” prowadzi ich w kierunku coraz lepszego wykrywania phishingu.

Gdy pracownik otwiera łącze z fałszywej wiadomości e-mail, zostaje „oznaczony” w raporcie jako ryzyko zagrożenia i skierowany do spersonalizowanej strony docelowej, która wyjaśnia mu charakter phishingu i przedstawia krótki film instruktażowy na temat identyfikacji e-maili phishingowych.
Każdego miesiąca, Twoja organizacja otrzymuje raport CybeReady monitorujący pracowników pod kątem „danych behawioralnych w świetle różnych phishing ataków”, poziomu ryzyka narażenia organizacji na ataki phishingowe i krzywych uczenia się pracowników.

https://cybeready.com/

Potrzebujesz więcej informacji o lub chcesz przetestować rozwiązanie? Skontaktuj się ze specjalistami CybeReady.