GRZEGORZ BROL
Prezes Zarządu

Absolwent kierunku zarządzanie w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz programu Executive MBA University of Minnesota i Szkoły Głównej Handlowej.

Od 1995 roku związany zawodowo z branżą technologiczną, zdobywał doświadczenie w pracy u dostawców usług i rozwiązań IT. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Jtt Computer S.A., gdzie między innymi zarządzał ogólnopolską siecią sprzedaży i realizacji usług serwisowych. W latach 2000-2004 odpowiadał za sprzedaż bezpośrednią usług IT do klientów biznesowych, jako Dyrektor Wydziału Sprzedaży w giełdowym Computer Service Support S.A. (obecnie Comp S.A.). Z Grupą Altkom związany od 2005 roku, odpowiedzialny za rozwój Pionu Biznesowego Altkom Systemy (integracja systemów, usługi profesjonalne IT). Zarządzał zmianą strategii rynkowej i oferty Pionu, której wynikiem było pozyskanie wielu kluczowych klientów firmy.

Współzałożyciel i współwłaściciel Integrity Partners Sp. z o.o. – spółki powstałej w wyniku połączenia Integrity Solutions Sp. z o.o. oraz eOpen Sp. z o.o.

Jego hobby to wyprawy, reportaże, muzyka elektroniczna i etniczna oraz uprawianie sportu (piłka nożna, squash i snowboard).

ARTUR KOZŁOWSKI
Wice Prezes Zarządu

Certyfikowany Trener MCT oraz Certified IT Professional MCITP w zakresie rozwiązań Microsoft.

Z branżą IT związany od 1996 roku. Założyciel i Prezes Zarządu Computer World & Wolan Group Sp. z o.o, współzałożyciel i członek Zarządu eOpen Sp. z o.o. W 2014 doprowadził spółkę eOpen do zdobycia najwyższego wyróżnienia które przyznaje swoim partnerom firma Microsoft – Country Partner of the Year 2014. Współzałożyciel i współwłaściciel Integrity Partners Sp. z o.o., realizujący długofalową strategię współpracy z Microsoft w zakresie rozwiązań CLOUD.

Jego hobby to historia wojskowości, archeologia, prowadzenie poszukiwań terenowych przy użyciu aparatury elektronicznej oraz sport: hokej i rolki.