Profil firmy

Jesteśmy firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Pomagamy firmom i instytucjom tworzyć środowiska pracy w sposób gwarantujący wysoką PRODUKTYWNOŚĆ poprzez wykorzystanie optymalnie dobranych rozwiązań Cloud w modelu public, private oraz hybrid. Dbamy o BEZPIECZEŃSTWO informacji, użytkowników i infrastruktury Klientów na najwyższym możliwym poziomie, dzięki unikalnym kompetencjom naszych ekspertów i wykorzystaniu rozwiązań liderów branży. 

Zaufały nam największe instytucje i przedsiębiorstwa w różnych sektorach gospodarki oraz liczni przedstawiciele dynamicznie rozwijającego się rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Możemy poszczycić się jednym z najwyższych w branży wskaźników utrzymania Klientów i ponownych zamówień.

Historia

Integrity Partners Sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia Integrity Solutions Sp. z o.o. i eOpen Sp. z o.o., prężnie rozwijających się firm z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Umowa o połączeniu została podpisana w styczniu 2015 r, spółka wchodzi w skład Grupy Altkom.

Trzon spółki stworzyły osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i wiedzę w branży informatycznej. Od samego początku wizja działalności była spójna z nowymi trendami na rynku, a mianowicie cloud computing i cyber security. W wielu technologiach staliśmy się pionierami na polskim rynku m.in. Microsoft, CyberArk.

Każdego dnia budujemy markę Integrity Partners, dostarczając nowatorskie rozwiązania złożone z zaawansowanych usług oraz technologii globalnych producentów IT. Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, liderów w swoich dziedzinach, opierających rozwój na mądrym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Ponadto jesteśmy dumnym członkiem Grupy Altkom.