Profil firmy

Integrity Partners Sp. z o .o. powstała w wyniku połączenia Integrity Solutions Sp. z o.o. i eOpen Sp. z o.o., prężnie rozwijających się firm z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Umowa o połączeniu została podpisana w styczniu 2015 r, spółka wchodzi w skład Grupy Altkom.

Trzon spółki stworzyły osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej i szeroką wiedzę dotyczącą technologii dostarczanych przez firmę Microsoft. Od samego początku wizja działalności była spójna z nowym trendem który pojawił się na rynku, a mianowicie „cloud computing”. Gruntowne poznanie rozwiązań począwszy od Business Productivity Online Suite (BPOS), poprzez wszystkie wersje Office 365, pozwoliły na uzyskanie przez eOpen Sp. z o.o. miana pioniera i lidera na tym polu na terenie Polski.

Każdego dnia budujemy markę Integrity Partners, dostarczając nowatorskie rozwiązania złożone z zaawansowanych usług oraz technologii globalnych producentów IT. Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, liderów w swoich dziedzinach, opierających rozwój na mądrym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Ponadto jesteśmy dumnym członkiem Grupy Altkom.

Rozwój Integrity Partners opieramy na trzech filarach: Cloud, Data Center, Security a także na dalszym wzmacnianiu strategicznych kompetencji w zakresie technologii Microsoft, innych czołowych producentów IT: IBM, EMC, HP oraz liderów w swoich specjalnościach, takich jak: CyberArk, AirWatch, Algosec, Polycom, Jabra.

Integrity Partners Sp. z o.o. ponadto zajmuje się projektowaniem, budową, wspieraniem i utrzymaniem informacyjnego środowiska pracy (information workplace) Klientów, zarówno tworzonego lokalnie (on premise), jak i w modelu cloud computing.

Połączenie eOpen i Integrity
Integrity Partners -dostawca Microsoft SQL