System Engineer (obszar Microsoft Cloud)

Oferta pracy
Warszawa

Integrity Partners jest firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Naszym filarem jest zespół profesjonalistów specjalizujących się w technologiach oferowanych przez wiodących producentów. Zajmujemy się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy naszych klientów, czołowych firm i instytucji na rynku. Jesteśmy częścią Grupy Altkom – jednej z największych grup firm informatycznych na polskim rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Jeśli jesteś pasjonatem technologii i tematyki chmury Microsoft (Office 365, Azure) oraz posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia we wdrażaniu produktów z niniejszego obszaru, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres zadań:

  1. Udział w projektach wdrożeniowych w obszarach kompetencji Microsoft Cloud oferowanych przez Integrity Partners:
  • Exchange Online,
  • Skype for Business,
  • OneDrive for Business,
  • Teams,
  • Windows 10,
  • Enterprise Mobility + Security,
  • rozwiązania w obszarze platformy Microsoft Azure,

2. Tworzenie koncepcji technicznych/architektury rozwiązań opartych o rodzinę produktów Microsoft (Office 365, Azure) 3. Wsparcie merytoryczne sprzedaży na etapie ofertowania rozwiązań, 4. Realizacja wsparcia (II/III linia) z zakresu technologii Microsoft dla stałych klientów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako samodzielny inżynier-wdrożeniowiec produktów z obszaru Microsoft Cloud,
  • Certyfikaty MCSA, MCSE
  • Samodzielność, analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, na poziomie B2/C1,
  • Nastawienie na rozwój i naukę,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa w obszarze technologii Microsoft (mile widziane).

Oferujemy:

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft,
  • Realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów,
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zdjęciem. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku (Dz. U. poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.