Security Engineer

Oferta pracy
Warszawa

Jeżeli zetknąłeś się z jedną z oferowanych przez nas technologii https://integritypartners.pl/en/solutions/cybersecurity/, bądź lubisz zdobywać nowe kompetencje, a Cyber Security jest twoją pasją i chciałbyś ją rozwijać, to jesteś kandydatem idealnym i serdecznie zapraszamy Cię do naszego zespołu!

3 najlepszych kandydatów, dołączy do naszej wyprawy do Macedonii już w kwietniu.

Wyślij CV do 28 lutego 2019 i poznaj nas!

W chwili obecnej poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Edukacja i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze IT – preferowany profil bezpieczeństwo systemów,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy w obszarze IT i Cyber Security,
  • Udział w projektach z obszaru technologii i bezpieczeństwa IT,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Umiejętności:

  • Dobra znajomość architektury i rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa – między innymi SIEM, Firewall, obszar sieciowy, zarządzanie podatnościami, cloud security, DLP,
  • Dobra znajomość zagadnień sieci komputerowych (ważniejsze protokoły),
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux, Windows,
  • Pisanie skryptów (bash, powershell),
  • Dobre zrozumienie i praktyczna wiedza nt. norm, framework’ów, standardów i metodyk z obszaru bezpieczeństwa m.in: OWASP, ISO2700x, PCI DSS, GLBA, RODO/GDPR, zalecenia FFIEC, standardy CIS i NIST,
  • Mile widziane:
    • Posiadanie certyfikatów lub szkoleń z obszarów Cyber Security (np. CEH, EnCE, CRISC, CISA, COMPTIA, Security+, OSCP, CCNP),
    • Posiadanie certyfikatów potwierdzających zrozumienie zagadnień z obszaru ITIL, Prince2.

Profil:

  • Zainteresowania Cyber Security i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku,
  • Praca w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zdolności do przekazywania wiedzy,
  • Zdolności samodzielnego podejmowania decyzji oraz planowania i ustalania priorytetów,
  • Zdolności analityczne umożliwiające identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień i określania rozwiązań,
  • Wysokie standardy etyczne.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wdrożeń systemów i usług wsparcia w obszarze IT, w tym Threat Intelligence,
  • Analiza i identyfikowanie ryzyk i zagrożeń w zakresie bezpieczeństwa,
  • Wdrażanie standardów bezpieczeństwa – zgodnie z referencyjnymi architektami i najlepszymi praktykami,
  • Wsparcie przy opiniowaniu rozwiązań i projektów pod kątem zgodności ze standardami bezpieczeństwa,
  • Współpraca w zakresie budowania świadomości dotyczącej bezpieczeństwa informacji,
  • Pre-sales.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach bezpieczeństwa dla największych instytucji z sektora publicznego, finansów i ubezpieczeń, logistyki i transportu,
  • Bezpośrednią współpracę z czołowymi producentami rozwiązań Cyber Security z całego świata (np. Izrael, USA, UK),
  • Szkolenia i udział w ciekawych konferencjach,
  • Atrakcyjne ścieżki rozwoju i współpracy z najlepszymi inżynierami Cyber Security (sprawdź listę naszych partnerów: https://integritypartners.pl/en/solutions/cybersecurity/),
  • Możliwość dofinansowania do certyfikatów branżowych,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, dofinansowanie lekcji j. angielskiego),
  • Kameralna atmosfera pracy z młodymi i otwartymi ludźmi,
  • Przyjazne wprowadzenie do firmy oraz atrakcyjne wyjazdy integracyjne,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zdjęciem. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku (Dz. U. poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.