Presales Engineer (obszar Microsoft Cloud)

Oferta pracy
Warszawa

Integrity Partners jest firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Naszym filarem jest zespół profesjonalistów specjalizujących się w technologiach oferowanych przez wiodących producentów. Zajmujemy się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy naszych klientów, czołowych firm i instytucji na rynku.

Jesteśmy częścią Grupy Altkom – jednej z największych grup firm informatycznych na polskim rynku.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie:
  • merytorycznego przygotowania oferty z uwzględnieniem przewag konkurencyjnych oferowanych przez firmę rozwiązań,
  • udziału w spotkaniach z Klientami, omawiania portfolio produktów i usług oraz definiowania potrzeb Klientów,
  • Przygotowywania prezentacji i prelekcji na organizowanych przez firmę konferencjach i spotkaniach.
  • Wsparcie Działu Operacyjnego w zakresie:
  • Realizacja Proof of Concept,
  • Opracowania kosztów wyceny prac,
  • Opracowania zakresu realizacji projektów.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako samodzielny inżynier wsparcia sprzedaży produktów z obszaru Microsoft,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i utrzymania porządku,
  • Wysoka komunikatywność; umiejętność dokładnego słuchania i płynnego przekazywania informacji,
  • Samodzielność, analityczne myślenie, umiejętność określania i definiowania potrzeb Klientów,
  • Nastawienie na rozwój i naukę,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

Oferujemy:

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft,
  • Realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów,
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia umiejętności własnych,
  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zdjęciem. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku (Dz. U. poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.