Lead generation specialist

Oferta pracy
Warszawa

Integrity Partners jest integratorem systemów teleinformatycznych, specjalizującym się głównie w obszarach bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz cloud computing. Naszym filarem jest zespół doświadczonych specjalistów, dzięki którym, stale poszerzamy grono zadowolonych klientów oraz zdobywamy kolejne nagrody od partnerów technologicznych.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do działu marketingu.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez rozmowy telefoniczne oraz wykorzystując narzędzia digital marketing np. e-mailing, social media, Adwords.
  • Klasyfikacja klientów pod kątem zainteresowania ofertą Integrity Partners.
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb klientów oraz identyfikowanie w jakim zakresie rozwiązania Integrity Partners odpowiadają tym potrzebom.
  • Budowanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami.
  • Aktywna współpraca z działem handlowym w zakresie rozwijania planów sprzedaży.
  • Zarządzanie danymi, ich aktualizacja w systemie CRM.
  • Sporządzanie raportów z realizacji powierzonych zadań.
Nasze oczekiwania
  • Kreatywnośći pozytywne nastawienie do realizowanych zadań.
  • Determinacja w dążeniu do celu.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta.
  • Doświadczenie w obsłudze CRM.
  • Znajomośćnarzędzi e-mail marketing.
  • Mile widziane doświadczenie z zakresuSEM i SEO oraz narzędzi marketing automation.
  • Obsługa pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B1/B2.
  • Wykształcenie wyższe I stopnia lub w trakcie studiów.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w obszarze marketingu lub sprzedaży.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Dodatkowe benefity: MultiSport, opieka medyczna, kurs językowy.
  • Praca w biurowcu, z pięknym widokiem na Warszawę J

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zdjęciem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku (Dz. U. poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.