Key Account Manager – Specjalista do spraw sprzedaży i obsługi klienta

Oferta pracy
Grodzisk Mazowiecki

Integrity Partners jest firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Naszym filarem jest zespół profesjonalistów specjalizujących się w technologiach oferowanych przez wiodących producentów. Zajmujemy się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy naszych klientów, czołowych firm i instytucji na rynku.

Jesteśmy częścią Grupy Altkom – jednej z największych grup firm informatycznych na polskim rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: KAM

Zakres zadań
  • Skuteczna sprzedaż zaawansowanych rozwiązań Microsoft Cloud i CyberSecurity,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie kontraktów handlowych,
  • Współpraca z czołowymi dostawcami technologii cyberbezpieczeństwa i cloud,
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań i technologii.
Wymagania
  • Zdolność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • Doświadczenie we współpracy z menedżerami wyższego szczebla,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji,
  • Wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego,
  • Entuzjazm i zaangażowanie!
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznym środowisku pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Szerokie możliwości podnoszenia poziomu wiedzy związanej z najnowszymi technologiami informatycznymi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”