GRUPA ALTKOM

Integrity Partners wchodzi w skład Grupy Altkom, jednej z największych grup firm informatycznych działających na polskim rynku.

Altkom Akademia od 25 lat specjalizuje się w edukacji informatycznej oraz dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu.

Obecnie zakres działalności Grupy Altkom obejmuje trzy obszary:

  • usługi edukacyjne (pion Edukacja – Altkom Akademia S.A.),
  • usługi projektowo-programistyczne (pion Software & Consulting – Altkom Akademia S.A.),
  • integracja systemów IT (Integrity Partners Sp. z o.o.).

Altkom Akademia posiada certyfikaty ISO 9001:2008, które potwierdzają kompetencje firmy we wszystkich obszarach jej działalności. Ponadto, wiodąca pozycja Altkom Akademii na rynku szkoleń jest systematycznie potwierdzana przez rankingi branżowe. Firma zajmuje pierwsze miejsca m.in.
w rankingach Computerworld Top 200, WBJ Book of Lists oraz Teleinfo 500.

Usługi edukacyjne

Oferta edukacyjna Altkom Akademii obejmuje ponad 1 000 szkoleń dla użytkowników i profesjonalistów IT, szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych a także prawa finansów i księgowości. Jako rozszerzenie warsztatu merytorycznego i technicznego oferujemy także szkolenia z zakresu doskonalenia umiejętności osobistych i społecznych.

Firma zatrudnia 200 wykwalifikowanych instruktorów, dysponuje nowoczesną infrastrukturą, w tym
w pełni wyposażonymi 84 salami szkoleniowymi w 7 ośrodkach zlokalizowanych w największych miastach Polski, oraz 10 w pełni funkcjonalnymi salami mobilnymi do realizacji szkoleń poza ośrodkami. Z jej usług korzysta rocznie 20 tysięcy osób. Przeszkoliła już ponad 360 tysięcy osób.

Usługi projektowo-programistyczne

Altkom Software & Consulting, w ramach Grupy Altkom, od kilkunastu lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla dużych przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego. Koncentracja działalności spółki na projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań dla wybranych branż jest wynikiem bliskiej współpracy z Klientami oraz praktycznej wiedzy o ich funkcjonowaniu i potrzebach.

Ważnym atutem Altkom Software & Consulting jest doświadczony zespół, składający się z ponad 200 konsultantów, inżynierów, architektów, analityków i programistów – praktyków w zakresie doradztwa IT i tworzenia oprogramowania. Oferowane przez firmę rozwiązania oraz usługi spełniają światowe normy jakości stosowane w branży informatycznej. Potwierdzeniem tego jest wdrożenie procesów wytwarzania oprogramowania zgodnych z modelem CMMI (Capability Maturity Model Integration) oraz normami ISO 9001-2008.

Tadeusz Alster
Prezes Zarządu Grupy AltKom