Nowy dashboard Azure Security Center

Nowy Dashboard Azure Security Center

W dniu 13 czerwca 2018 roku Microsoft ogłosił, że dashboard Azure Security Center został zaktualizowany. Teraz interfejs jest jeszcze bardziej czytelny i przyjazny użytkownikowi w kwestiach widoczności statusu zabezpieczeń w chmurze oraz zgodności z regulacjami, co zredukuje podatność na zagrożenia i zwiększy szybkość reakcji na wykryte błędy. Nowy, bardziej transparentny dashboard wzmocni poziom organizacyjny poprzez funkcję zarządzania politykami bezpieczeństwa dla kadry menedżerskiej. Ponadto zwiększy skalę monitorowania poziomu zgodności z wymaganiami, jakie stawiają najnowsze regulacje.

Microsoft Azure Security Center to kompleksowe narzędzie do zarządzania zabezpieczeniami w chmurze, które może wspomóc Twoją pracę dzięki zaawansowanej ochronie przed najnowszymi zagrożeniami. Dzięki temu narzędziu możesz monitorować zabezpieczenia dla obciążeń, stosować zasady w celu zapewnienia zgodności ze standardami oraz znajdować i eliminować luki w zabezpieczeniach, zanim zostaną wykorzystane w atakach.

dashboard Azure Security Center

Adaptacyjna ochrona przed zagrożeniami zmniejsza narażenie na cyberataki. Dzięki niej uzyskasz możliwość blokowania złośliwego oprogramowanie i innych niechcianych kodów przy zastosowaniu kontrolki aplikacji dostosowanej do konkretnych obciążeń i wspieranej przez uczenie maszynowe. Kontrolowanie dostępu dokładnie na czas do portów zarządzania na maszynach wirtualnych platformy Azure pozwoli znacznie zmniejszyć obszar narażony na zagrożenia metodą pełnego przeglądu.

Jeżeli chcesz wprowadzić swoje środowisko pracy w nowe standardy technologiczne z wykorzystaniem rozwiązań Microsoft Azure, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty oprogramowania i skontaktuj się z naszym ekspertem technicznym Azure, by uzyskać jak najlepsze przygotowanie oraz rozpoznanie na płaszczyźnie technologii cloud.

Cybersecurity Tech Accord

Przystąpiliśmy do inicjatywy Cybersecurity Tech Accord 9 października 2018 roku podczas Europejskiego Forum CyberBezpieczeństwa w Krakowie, Grzegorz Brol, prezes Integrity Partners, podpisał oficjalne przystąpienie naszej firmy do globalnej inicjatywy Cybersecurity Tech … Continue reading Cybersecurity Tech Accord