Nowości ze świata Office 365

Nowości ze świata Office 365

Nowości ze świata Office 365

Uaktualnienie funkcji: Microsoft To-Do

Microsoft To-Do Preview jest już zakończona. Zaczynając od dzisiaj, subskrypcja pakietu Office 365 obejmuje licencje programu Microsoft To-Do, które możesz przypisać użytkownikom w organizacji.

Uaktualnienie funkcji: Office 365 Message Encryption oraz Information Rights Management

Jako część zintegrowanych inwestycji w ramach ochrony informacji, udostępniono nowe, bogate funkcje Office 365 Message Encryption, żeby chronić i kontrolować Twoje ważne wiadomości e-mail. Możesz zacząć korzystać z tej funkcji już dziś.

Nowa funkcja: Podglądy grupowe w Yammer

Dnia 2 listopada 2017 roku zostanie wprowadzona funkcja podglądów grupowych w Yammer. Podglądy grupowe dostarczą administratorom oraz członkom grupy pełen obraz działalności i zaangażowania grupy.

Nowa funkcja: Nowe możliwości wyszukiwania w Outlook dla iOS

Funkcja wyszukiwania jest udoskonalana w Outlook dla iOS. Ta znacząca aktualizacja pozwalana na wyszukiwanie z przodu i centrum w aplikacji, dając nową kartę w nowym, uproszczonym pasku nawigacyjnym. Zobaczysz tą aktualizację w najbliższym czasie.

Uaktualnienie funkcji: Miesięczne aktualizacje funkcji dla Office 2016 dla Office 365

Ostania aktualizacja dla Office 2016 dla Office 365, jest już dostępna. Jedną z korzyści Office 365 ProPlus jest to, że Microsoft może regularnie dostarczać nowe funkcje dla aplikacji Office, za pośrednictwem miesięcznych aktualizacji.

Nowa funkcja: Utwórz pola walutowe na nowoczesnych listach SharePoint

Tworzenie pól walutowych na nowoczesnych listach SharePoint to nowa funkcja w pakiecie Office 365. Zobaczysz tą funkcję w najbliższych tygodniach.

Plan dla zmian: Zaktualizuj swoje zasady zgodności z urządzeniami w Intune

W listopadzie, w Intune zostaną wprowadzone pewne ulepszenia zabezpieczeń, bazujące na Waszej opinii. W wyniku przeprowadzonych zmian, urządzenia, do których nie przypisano zasady zgodności, zostaną oznaczone jako “niezgodne”.