Nowości w pakiecie Office 365 – Microsoft 365 i inne

Nowości w pakiecie Office 365 – Microsoft 365 i inne

 Firma Microsoft przedstawiła program Microsoft 365 oraz trzy nowe biznesowe aplikacje, które pomogły firmom się rozwijać. Microsoft wprowadził także nowe funkcje, które wspierają klientów Office 365.

Wiadomości z Inspire dla firm każdej wielkości

Na Microsoft Inspire w Waszyngtonie, wprowadzono fundamentalne zmiany dotyczące sposobu projektowania, budowania i wprowadzania na rynek, by zaspokoić potrzeby klientów w zakresie środowiska pracy.

Wprowadzanie Microsoft 365 – Microsoft 365 łączy w sobie Office 365, Windows 10 i Enterprise Mobility + Security, w celu kompletnego, bezpiecznego oraz inteligentnego rozwiązania dla pracowników. By zaspokoić przedsiębiorstwa każdego rozmiaru wprowadzono również Microsoft 365 Enterprise oraz Microsoft 365 Business.

Aplikacje biznesowe w Office 365 Business Premium – wprowadzono również trzy nowe aplikacje biznesowe: Microsoft Connections, Microsoft Listings oraz Microsoft Invoicing. Aplikacje te mają pomóc małym firmom w rozwijaniu się oraz w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Aplikacja do śledzenia kilometrów – MilelQ – jest dostępna również dla subskrybentów pakietu Office 365 Business Premium.

microsoft 365 1

Aktualizacje aplikacji pakietu Office

Aktualizacje, które wprowadzono ułatwiają tworzenie bardziej profesjonalnych prezentacji, a także identyfikowanie oraz poprawianie błędów w trakcie edycji.

Teksty w terminach PowerPoint – teraz program PowerPoint Designer rozpoznaje daty, godziny oraz tematy, które są umieszczone na slajdach i przekształca je do profesjonalnych terminów, dzięki czemu łatwiej jest tworzyć duże prezentacje. Zacznij od listy z datami, a następnie przejdź do Design Ideas, w zakładce Design oraz wybierz układ.

microsoft 365 2

Obsługa aplikacji 3D – teraz, po aktualizacjach możliwość jest dodawania oraz edytowania obiektów 3D, w takich programach jak Excel, Word czy PowerPoint. Wstawianie obrazów 3D jest łatwe. Można je dodać z katalogu Remix 3D bądź pulpitu, zmieniając ich perspektywę. Wykorzystaj także przejścia jak Morph w PowerPoint, aby móc tworzyć animacje kinowe oraz przejścia między slajdami.

microsoft 365 3

Read Aloud w Word – udoskonalane jest Learning Tools, które są dostępne w programie Word i przeniesione zostało Read Aloud na kartę Przegląd. To udoskonalenie pozwala na czytanie tekstu wraz z jego podświetleniem. Ułatwia to rozpoznawanie oraz poprawianie błędów występujących w trakcie pisania, doskonałości w czytania i edytowania, dla wszystkich, a szczególnie dla osób z dysleksją.

microsoft 365 4

Dodatkowe aktualizacje dla komercyjnych klientów Office 365

Outlook – inteligentniejsza linia do linii przeglądu i rozmów – napędzane przez inteligencję z programów Microsoft Graph, Outlook w internecie oraz pulpitu Windows, oferują ulepszone sugestie dotyczące kontaktów, a także zdjęć profilowych podczas tworzenia nowych wiadomości e-mail. Aktualizacja ta pomaga w znajdowaniu i komunikowaniu się z odpowiednimi osobami z całej organizacji.

Dodatkowo został przebudowany widok rozmowy w Outlook dla systemu iOS, co umożliwia wyświetlanie większej ilości dyskusji naraz.

microsoft 365 5

Udoskonalenia Microsoft StaffHub – zostało wprowadzone parę aktualizacji dla programu Microsoft StaffHub. Członkowie zespołu mogą  zarządzać przypisywać oraz wykonywać zadania od współpracowników po menedżerów. Mogą również uzyskiwać dostęp do ogłoszeń w całej firmie – co ułatwia synchronizację.

microsoft 365 6

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.