Nowości Microsoft Office 365 oraz MacOS z Intune

Nowości Microsoft Office 365 oraz MacOS z Intune

Office 365 oraz MacOS z Intune

Nowa funkcja: zgodność urządzenia MacOS z Intune i Jamf Pro

Microsoft z przyjemnością ogłasza nową funkcję – zgodność urządzeń Mac dla EMS Conditional Access za pomocą usługi Microsoft Intune zintegrowanej z Jamf Pro. Integracja Jamf jest w pełni wypuszczona w konsoli Intune.

Zaktualizowana funkcja: Link do konwersacji w SharePoint został przeniesiony z nagłówka serwisu do nawigacji

W celu wyraźniejszego przeniesienia treści i zasobów grupy Office 365 do witryny zespołu programu SharePoint ostatnio zaktualizowano nawigację witryny w witrynie zespołu za pomocą odsyłacza do grupowej skrzynki pocztowej lub grupy usługi Yammer (w zależności od miejsca udostępnienia witryny). Od stycznia zostanie usunięty zduplikowany link „przejdź do wątków” w nagłówku witryny zespołu.

Office 365 Sharepoint oraz MacOS z Intune

Przedstawiamy Office 365 Modern Support dla partnerów

Mamy kilka ekscytujących wiadomości dotyczących  usług wsparcia dla partnerów Office 365, które dziś koncentrują się na usługach Office 365, ale z czasem będą się rozszerzać. Usługa Office 365 Modern Support to zintegrowana usługa pomocy technicznej, która umożliwia: • Klientom rozwiązywanie własnych problemów technicznych poprzez dostarczanie zalecanych działań, odpowiednie „instrukcje” artykułów i samodzielnie inicjowaną diagnostykę. • Szybsze rozwiązywanie problemów dla dostawców Microsoft Cloud Solutions na poziomie 1 i 2.

Nowa funkcja: skrypty witryn SharePoint i niestandardowe projekty witryn

W tym tygodniu  Microsoft zacznie wprowadzać wsparcie dla administratorów SharePoint, aby tworzyć i przesyłać niestandardowe skrypty witryn i projekty witryn – wraz z wcześniej wydaną możliwością zarządzania niestandardowymi motywami witryny. Projekty witryn są przechowywane w centralnej galerii na poziomie najemców i można je stosować zarówno w witrynach zespołów, jak i w witrynach komunikacyjnych.

Zaktualizowane funkcje: Miesięczne aktualizacje funkcji pakietu Office 2016 dla Office 365

Najnowsze aktualizacje funkcji pakietu Office 2016 dla usługi Office 365 są już dostępne. Jedną z zalet Office 365 ProPlus jest to, że Microsoft może regularnie dostarczać nowe funkcje dla aplikacji pakietu Office, poprzez comiesięczne aktualizacje.

Zaktualizowana funkcja: Wyrzutnia aplikacji Office 365

Zaktualizowano program uruchamiający aplikacje Office 365. Microsoft będzie wdrażać standardowe organizacje wydawnicze. Nowa wyrzutnia aplikacji Office 365 to spersonalizowany i prosty sposób na ułatwienie użytkownikom otwierania i przełączania się między najczęściej używanymi aplikacjami.