Nowa funkcja: Nowe SharePoint Online Admin Center w Office 365

Na początku lutego wprowadzone zostanie nowe SharePoint Online Admin Center. To jest nowa funkcja usługi Office 365. Ta funkcja będzie działać równolegle z bieżącą aplikacją.

Nowa funkcja: File Move w SharePoint Online i OneDrive dla Firm

File Move to nowa funkcja Office 365. Dzięki File Move możesz teraz przenosić pliki między lokalizacjami w Office 365 – w tym pliki osobiste i udostępnione witryny – przy zachowaniu pełnej wierności historii wersji i metadanych dokumentu.

Zaktualizowana funkcja: Część internetowa SharePoint Online: aktualizacje obrazu

Aktualizujemy wiele części sieci SharePoint, aby umożliwić aktualizację obrazu. Zaczniemy wdrażać tę funkcję w ciągu kilku następnych tygodni.

microsoft azure office 365

Zasady Contidional Access dla usługi Intune są teraz dostępne w usłudze Azure Active Directory

Uproszczona została  konfiguracja i zarządzanie Conditional Access (CA). Wcześniej można było zarządzać urzędem certyfikacji w klasycznej konsoli Silverlight Intune, za pomocą modułu usługi Intune App Protection (MAM) i dzięki klasycznej platformie Azure AD w portalu Windows Azure. Teraz możesz konfigurować zasady i zarządzać nimi tylko w nowej konsoli usługi Azure AD, do której można również wygodnie uzyskać dostęp z konta Intune na platformie Azure.

Nowa funkcja: Edycja zbiorczych metadanych

Edytowanie metadanych zbiorczych to nowa funkcja usługi SharePoint Online w usłudze Office 365. W ciągu kilku dni rozpocznie się wprowadzanie tej funkcji.

Nowa funkcja: File Hover Card w OneDrive dla Firm

Hover Card OneDrive dla Firm to nowa funkcja Office 365. Za pomocą File Hover Card, gdy tylko najedziesz kursorem myszy na plik, będziesz mógł zobaczyć szczegóły pliku, takie jak statystyki dostępu, takie jak liczba wyświetleń, kto przeglądał i kto zmodyfikował. Właściciele plików przechowywanych w OneDrive dla Firm będą również mogli wyświetlać te informacje.

outlook office 365

Zaktualizowana funkcja: Rozszerzony dostęp do folderów i kont w Outlook dla Androida

Ulepszony został  interfejs użytkownika w programie Outlook dla systemu Android, ułatwiając wszystkim członkom organizacji szybki dostęp do kont i folderów. Chociaż  celem Microsoft jest zapewnienie, że powiadomią Cię z wyprzedzeniem o nadchodzących zmianach, potwierdzają, że nie dostarczyli w odpowiednim czasie powiadomienia o tej zmianie. Microsoft będzie nadal szukać sposobów poprawy powiadomień.

Cybersecurity Tech Accord

Przystąpiliśmy do inicjatywy Cybersecurity Tech Accord 9 października 2018 roku podczas Europejskiego Forum CyberBezpieczeństwa w Krakowie, Grzegorz Brol, prezes Integrity Partners, podpisał oficjalne przystąpienie naszej firmy do globalnej inicjatywy Cybersecurity Tech … Continue reading Cybersecurity Tech Accord