MinerEye oficjalnie potwierdza współpracę z Integrity Partners

MinerEye oficjalnie potwierdza współpracę z Integrity Partners

Mamy przyjemność powiadomić, że firma MinerEye oficjalnie ogłosiła partnerstwo z Integrity Partners. MinerEye tworzy zespół specjalistów, który opracował przełomową, wielokrotnie nagradzaną technologię sztucznej inteligencji (AI), która odkrywa i klasyfikuje wrażliwe dane począwszy od danych nieustrukturyzowanych do danych ustrukturyzowanych w repozytoriach sieci i platformach.

 

MinerEye

 

 

Wierzymy, że współpraca z MinerEye, liderem w zakresie identyfikacji danych wrażliwych, to ważny krok dla naszego rozwoju jako integratora najwyższej jakości rozwiązań do bezpiecznej migracji chmurowej i zgodności z RODO. MinerEye jest dla nas idealnym partnerem, a zwłaszcza w sektorze rządowym. Dzięki tej współpracy będziemy w stanie zagwarantować najlepsze rozwiązania dla chmury publicznej, które możemy dodatkowo wesprzeć o funkcjonalność Azure Information Protection, co pozwoli na kompletną kontrolę i ochronę danych przenoszonych do chmury.

powiedział Janusz Sawicki, Cybersecurity Director Partner w Integrity Partners.

Flagowym produktem MinerEye jest Data Tracker, który pomaga organizacjom znacząco zredukować bazę danych i monitorować aktywności migracyjne w chmurze. Ponadto wspiera proces zabezpieczania wcześniej niesklasyfikowanych danych, by uniknąć naruszenia prawa. Do jego funkcjonalności należy także prowadzenie ścieżki audytu dla zachowania ciągłej zgodności z regulacjami. Organizację tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach takich jak sztuczna inteligencja oraz cybersecurity.

 

Nasza zaawansowana technologia łącząca sztuczną inteligencję z uczeniem maszyn jest świetnym zestawem rozwiązań dla Integrity Partners i wspomoże proces edukacji na polskim rynku w kwestii tego, jak ważne jest posiadanie kompletnego wglądu i kontroli nad bazą danych, która staje się dziś nową wersją urządzenia końcowego. 

powiedział Yaniv Avidan, prezes MinerEye.

 

Partnerstwo z MinerEye znacząco poszerzy nasze produktowe portfolio, zwłaszcza w przypadku zachowania zgodności na płaszczyźnie kont uprzywilejowanych. Każda organizacja, która chroni swoje dane i dba o adekwatną technologię względem nowych regulacji prawnych może dzięki temu zyskać pełną kontrolę nad firmowymi bazami danych.

dodał Grzegorz Brol, prezes Integrity Partners.

MinerEye dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu i wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji wprowadza nową jakość technologiczną na polu cyberbezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych. Oferuje wartościowe rozwiązania, pozwalające na osiągnięcie nowego standardu w pracy z danymi. Jeżeli chciałbyś poznać lepiej tę technologię, skontaktuj się z technicznym działem wsparcia Integrity Partners.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.