MinerEye oficjalnie potwierdza współpracę z Integrity Partners

MinerEye oficjalnie potwierdza współpracę z Integrity Partners

Mamy przyjemność powiadomić, że firma MinerEye oficjalnie ogłosiła partnerstwo z Integrity Partners. MinerEye tworzy zespół specjalistów, który opracował przełomową, wielokrotnie nagradzaną technologię sztucznej inteligencji (AI), która odkrywa i klasyfikuje wrażliwe dane począwszy od danych nieustrukturyzowanych do danych ustrukturyzowanych w repozytoriach sieci i platformach.

 

MinerEye

 

 

Wierzymy, że współpraca z MinerEye, liderem w zakresie identyfikacji danych wrażliwych, to ważny krok dla naszego rozwoju jako integratora najwyższej jakości rozwiązań do bezpiecznej migracji chmurowej i zgodności z RODO. MinerEye jest dla nas idealnym partnerem, a zwłaszcza w sektorze rządowym. Dzięki tej współpracy będziemy w stanie zagwarantować najlepsze rozwiązania dla chmury publicznej, które możemy dodatkowo wesprzeć o funkcjonalność Azure Information Protection, co pozwoli na kompletną kontrolę i ochronę danych przenoszonych do chmury.

powiedział Janusz Sawicki, Cybersecurity Director Partner w Integrity Partners.

Flagowym produktem MinerEye jest Data Tracker, który pomaga organizacjom znacząco zredukować bazę danych i monitorować aktywności migracyjne w chmurze. Ponadto wspiera proces zabezpieczania wcześniej niesklasyfikowanych danych, by uniknąć naruszenia prawa. Do jego funkcjonalności należy także prowadzenie ścieżki audytu dla zachowania ciągłej zgodności z regulacjami. Organizację tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach takich jak sztuczna inteligencja oraz cybersecurity.

 

Nasza zaawansowana technologia łącząca sztuczną inteligencję z uczeniem maszyn jest świetnym zestawem rozwiązań dla Integrity Partners i wspomoże proces edukacji na polskim rynku w kwestii tego, jak ważne jest posiadanie kompletnego wglądu i kontroli nad bazą danych, która staje się dziś nową wersją urządzenia końcowego. 

powiedział Yaniv Avidan, prezes MinerEye.

 

Partnerstwo z MinerEye znacząco poszerzy nasze produktowe portfolio, zwłaszcza w przypadku zachowania zgodności na płaszczyźnie kont uprzywilejowanych. Każda organizacja, która chroni swoje dane i dba o adekwatną technologię względem nowych regulacji prawnych może dzięki temu zyskać pełną kontrolę nad firmowymi bazami danych.

dodał Grzegorz Brol, prezes Integrity Partners.

MinerEye dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu i wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji wprowadza nową jakość technologiczną na polu cyberbezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych. Oferuje wartościowe rozwiązania, pozwalające na osiągnięcie nowego standardu w pracy z danymi. Jeżeli chciałbyś poznać lepiej tę technologię, skontaktuj się z technicznym działem wsparcia Integrity Partners.