MinerEye Data Tracker. Dlaczego klasyfikacja danych jest potrzebna?

MinerEye Data Tracker. Dlaczego klasyfikacja danych jest potrzebna?

Jeszcze kilka lat temu w dobie Internetu bez hashtagów nie mieliśmy zbyt dużych problemów ze strukturyzacją danych. Obecnie ilość przetwarzanych informacji jest jednak znacznie większa niż w w/w minimalistycznym okresie. Do tego wszystkiego należy dodać najnowsze europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które wymaga od pracodawców rzetelnego podejścia do przetwarzania danych, by spostrzec, że klasyfikowanie jest dziś ogromnym wyzwaniem.

 

MinerEye Data Tracker

 

MinerEye Data Tracker – narzędzie do skutecznej klasyfikacji danych

MinerEye swoim portfolio wyraził wobec powyższej kwestii jednoznaczne stanowisko „jeśli chcesz chronić dane, powinieneś wiedzieć, jakie dane w ogóle posiadasz”. Niezwykle istotną rzeczą dla pracodawcy jest wiedza o tym, gdzie i w jaki sposób operuje się wrażliwymi danymi w firmie. Prowadzenie ścieżek audytu oraz technologia, która zautomatyzuje proces klasyfikacji to czynniki wręcz niezbędne do prawidłowej realizacji założeń RODO. Prostym przykładem jest prawo do bycia zapomnianym. Gdy klient chce z niego skorzystać, powinieneś być na to odpowiednio przygotowany i wiedzieć, jakie zachowanie podjąć względem powyższego artykułu.Czy posiadasz technologię adekwatną do dzisiejszych wymagań względem danych?

 

KuppingerCole o MinerEye

Międzynarodowa firma analityczna KuppingerCole w jednym ze swoich ostatnich raportów tak opisuje rozwiązanie firmy MinerEye:

MinerEye Data Tracker to wartościowy i obiecujący kandydat do zapewniania bezpieczeństwa w obszarze zarządzania danymi, który prezentuje dobrze przemyślane podejście skoncentrowane na integracji różnorodnych technologii wykorzystywanych do zabezpieczenia i zarządzania informacjami. Rekomendujemy wzięcie pod uwagę tego rozwiązania w przypadku, gdy firma będzie potrzebować technologii z w/w dziedzin”.

 

Integrity Partners – polski partner MinerEye

MinerEye zapewnia bardzo istotne rozwiązanie dla polskiego rynku, które pozwoli zachować kompatybilność z wymaganiami RODO. Jeżeli chciałbyś poznać lepiej tę technologię, skontaktuj się z Integrity Partners.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.