Microsoft Teams – wbudowane tłumaczenie wiadomości dostępne od lipca

Microsoft Teams – wbudowane tłumaczenie wiadomości dostępne od lipca

Microsoft ogłosił, że już pod koniec lipca 2018 roku udostępni nową funkcjonalność dla użytkowników usługi Microsoft Teams. Aktualizacja wprowadzi możliwość tłumaczenia wiadomości przychodzącej od innego użytkownika Teams z języka obcego na język używany przez odbiorcę wiadomości. Translacja będzie ułatwiona dzięki prostej obsłudze za pośrednictwem jednego przycisku.

Firma Microsoft pracuje nad usprawnieniem funkcji i w pełni udostępni ją pod koniec miesiąca. Aby umożliwić użytkownikom tłumaczenie, upewnij się, że opcja jest włączona w panelu admina Microsoft Teams i Skype dla firm.

 

Inteligentna komunikacja w zespole

Wbudowane tłumaczenie wiadomości pomaga wprowadzić tryb inteligentnej komunikacji do środowiska pracy. Razem z funkcjami takimi jak nagrywanie w chmurze, interakcje głosowe przy wykorzystaniu urządzeń konferencyjnych czy udostępnianie spotkań z urządzeń przenośnych, nowy feature Microsoftu będzie stanowił zestaw komunikacyjny na miarę współczesnych standardów technologicznych. W zeszłym roku w usłudze Microsoft Teams pojawiły się takie opcje jak dostęp dla gości, nowe sposoby interakcji z aplikacjami i nowe możliwości spotkań i połączeń.

Technologia Microsoft Teams jest już dostępna na rynku ponad rok. To narzędzie będące efektem wizji tego, jak powinna wyglądać sprawna komunikacja wewnątrz firmy. Poznaj centrum pracy zespołowej oparty na możliwościach Office 365, z którego korzysta już 120 milionów użytkowników.

 

Microsoft Teams - tłumaczenie

 

Dodatkowe zalety Microsoft Teams

  • Integracja z systemami do sali konferencyjnej – zmień swój standard pracy dzięki technologiom wspierającym konferencje takim jak Polycom.
  • Połączenie z Microsoft Surface Hub – wykorzystaj możliwości Surface Hub, zaawansowanego narzędzia do współpracy zespołowej na dużym ekranie.
  • Microsoft Calling Plans – realizuj połączenia telefoniczne z poziomu Microsoft Teams.

 

Usługa Teams – technologia, które zyskuje zaufanie

Korzystaj z najnowszej funkcjonalności wbudowanego tłumaczenia wiadomości przychodzących w usłudze Microsoft Teams i dołącz do 200 tysięcy organizacji, które zaufały już temu rozwiązaniu. Usługa obsługuje aż 39 języków z całego świata. Jeżeli chciałbyś poznać lepiej tę technologię oraz inne produkty z oferty Microsoft, skontaktuj się ze specjalistą Integrity Partners.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.