Microsoft Stream

Microsoft Stream

Microsoft Stream to nowa aplikacja w Office 365, która docelowo ma zastąpić Office Video. Stream pozwala pracownikom publikować i udostępniać video na portalu firmowym, Yammerze, SharePoint i w Microsoft Teams. Dodatkowo Stream oferuje wiele inteligentnych narzędzi, takich jak: zamienianie audio w przeszukiwalny transkrypt, rozpoznawanie twarzy i dodawanie osób do interaktywnej osi czasu oraz linki z kodami czasowymi w transkrypcie.

Dostępność
Microsoft Stream jest dostępny w większości komercyjnych planów w Office 365 (Edu, Edu Plus, K1, E1, E3, E5) i jako samodzielna usługa (Plan 1 – 3$/licencja/miesiąc i Plan 2 – 5$/licencja/miesiąc). Do zalogowania się jest potrzebny e-mail organizacyjny albo szkolny. W ramach planu tenant dostaje 500 GB miejsca na pliki video plus dodatkowe 500MB na każdego użytkownika. To miejsce jest wspólne dla wszystkich użytkowników i służy jedynie do przechowywania plików video. Wszystkie inne materiały, takie jak zdjęcia i transkrypty są przechowywane bezpłatnie. We wszystkich planach oprócz K1 jest możliwe kupno dodatkowej przestrzeni (co najmniej 500 MB).

Microsoft Stream

 

Masz pytania? Napisz do nas:

Temat *

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości *

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.