Microsoft ONE 2021

Integrity Partners - Partner Microsoft ONE 2021
Integrity Partners – Partner Roku Microsoft ONE 2021 w kategorii Modern Work&Surface

Podczas konferencji Microsoft ONE 2021, skierowanej do polskich partnerów Microsoft, Integrity Partners zostało wyróżnione nagrodą Partnera Roku w kategorii…

Modern Work & Surface

Ta nagroda jest efektem całorocznej pracy związanej z wdrażaniem i edukowaniem w zakresie pracy zdalnej. Dzięki współpracy z Microsoft byliśmy w stanie zaproponować naszym Klientom elastyczne i bezpieczne rozwiązania. To pozwoliło na sprawne przeniesienie swoich biur online, podczas gdy niezbędne świat dynamicznie zmieniał się przez cały 2020 rok. Tym ważniejsze jest dla nas docenienie właśnie w kategorii związanej najmocniej z pracą właśnie w nowoczesnym, zdalnym trybie.

🟢 Jeśli poszukujesz profesjonalnego wsparcia w zakupie nowoczesnego sprzętu Microsoft Surface – zapytaj nas o ofertę!

Team Cloud

Zespół, który pracuje nad sprzedażą, wdrożeniami i adopcją rozwiązań chmurowych składa się z inżynierów, profesjonalistów odpowiedzialnych za wyspecjalizowane gałęzie oferty Microsoft, a także rosnącego zespołu handlowego. Powiększające się grono pracowników pozwala nam docierać to coraz szerszego grona Klientów. I pomagać im zarządzać zmianą trybu pracy. 

Zespół chmurowy pod przywództwem Artura Kozłowskiego nie skupiał się jedynie na produktywności. Równie ważne okazały się aspekty bezpieczeństwa. Takie podejście jest możliwe dzięki kompleksowemu podejściu do chmury i cyberbezpieczeństwa, charakterystycznemu dla Integrity Partners. Ze względu na nasze szerokie kompetencje w tej dziedzinie, Klienci mogli otrzymać kompleksowy produkt od ekspertów o różnych specjalizacjach.

Nagrody Microsoft ONE 2021

Tegorocznymi laureatami wyróżnień Microsoft ONE zostali:

  • Modern Work & Surface – Integrity Partners
  • Modern Disti – TechData
  • New Star: Services – Advatech
  • New Star: ISV & Startup – Testportal
  • Business Application – XPLUS
  • Remote Science – T-Systems
  • ISV – Piwik PRO
  • Azure – Predica

Godne uwagi jest uzasadnienie przyznania nagrody:

Partnerem Roku w dziedzinie Modern Work & Surface ogłoszono z kolei Integrity Partners, firmę specjalizującą się w adopcji i świadomym wykorzystaniu pełnego potencjału usług Microsoft 365. 

Za to więcej na temat tegorocznych nagród można przeczytać na stronie Microsoft

Podsumowując: wszystkim laureatom gratulujemy, a naszym Partnerom z Microsoft serdecznie dziękujemy. Cała konferencja ONE utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca idzie w dobrym, wspólnym kierunku, z korzyścią przede wszystkim dla naszych klientów.