Microsoft Cloud App Security – MCAS

Microsoft Cloud App Security – MCAS

Microsoft Cloud App Security to aplikacja, która zapewni Ci bezpieczeństwo na poziomie chmury.

Microsoft Cloud Security -MCAS

Microsoft Cloud App Security

Odkryj aplikacje SaaS i oceń ryzyko

Zidentyfikuj ponad 15 000 aplikacji i oceń ryzyko na podstawie 60 różnych parametrów, w tym zgodności z przepisami. Narzędzia do wyszukiwania zbierają informacje z zapór ogniowych i serwerów proxy, aby wiedzieć, które aplikacje w chmurze są w użyciu i przypisywać każdej aplikacji ocenę ryzyka, a wszystko to bez użycia agentów.

Microsoft Cloud App Security kontrola

Kontroluj i ograniczaj dostęp w czasie rzeczywistym

Utrzymuj monitorowanie i kontrolę nad aplikacjami w chmurze, nawet po zatwierdzeniu ich użycia. Ustaw szczegółowe zasady dostępu i poziomu aktywności, na przykład zezwalając użytkownikowi na dostęp z niezarządzanego urządzenia, blokując pobieranie poufnych danych.

Microsoft Cloud App Security wykrywanie

Wykrywaj i łagodź ataki ransomware

Zidentyfikuj potencjalną aktywność ransomware za pomocą wbudowanego szablonu i zastosuj zasady plików, aby wyszukiwać unikalne rozszerzenia plików. Po wykryciu potencjalnych ataków użyj szablonu do zawieszenia podejrzanych użytkowników i zapobieżenia dalszemu szyfrowaniu plików użytkownika.

Microsoft Cloud App Security uzyskanie

Uzyskaj jednolitą ochronę informacji

Ustaw zasady i wymuszaj je od razu w swoich aplikacjach w chmurze – niezależnie od firmy Microsoft lub stron trzecich, takich jak Box, Dropbox i Salesforce. Zapewnij spersonalizowane, szczegółowe zasady kontroli i potężne działania naprawcze, w tym ograniczenia dotyczące kwarantanny i udostępniania. Skanuj i klasyfikuj pliki w chmurze i stosuj etykiety usługi Azure Information Protection.

Microsoft Cloud App Security wspieranie

Wspieraj swoją podróż zgodną z najważniejszymi przepisami

Uzyskaj pomoc zgodną z przepisami dotyczącymi kart płatniczych (PCI), ustawy o ubezpieczeniach zdrowotnych i ustawą o przenośności (HIPAA), Sarbanes-Oxley (SOX), ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (GDPR) i innych. Odkryj i kontroluj dane w chmurze dzięki szczegółowym regułom dotyczącym wielu scenariuszy, od udostępniania danych po zapobieganie utracie danych (DLP).

Microsoft Cloud App Security integracja

Integracja z istniejącymi rozwiązaniami SIEM i DLP

Zachowaj swój zwykły przepływ pracy i ustaw spójną politykę dla lokalnych i chmurowych działań, jednocześnie automatyzując procedury bezpieczeństwa, aby lepiej chronić swoje aplikacje w chmurze poprzez integrację z informacjami bezpieczeństwa i zarządzaniem zdarzeniami (SIEM) i rozwiązaniami DLP.

Jesteś zainteresowany zakupem? Chcesz wiedzieć jaka jest cena Microsoft Cloud App Security?
Skontaktuj się z naszym centrum pomocy Microsoft