Kolejne polskie przedsiębiorstwo wybrało rozwiązanie CybeReady

Kolejne polskie przedsiębiorstwo wybrało rozwiązanie do ciągłego budowania gotowości na ataki phishingowe, rozszerzając listę klientów CybeReady w Polsce.

Marcin Aniszewski, Sales Team Director w Integrity Partners, wyłącznego partnera CybeReady w Polsce, skomentował nowe wdrożenie:

„Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, jak również sektory medyczny, energetyczny, finansowy czy telekomunikacyjny muszą zmienić procesy wewnątrz organizacji, dążąc do tego, aby pracownicy nie byli najsłabszym ogniwem w systemach bezpieczeństwa. Zdając sobie sprawę z nadmiaru obowiązków w zespołach technicznych, warto wdrożyć rozwiązanie, które odciąży działy bezpieczeństwa od ciągłego uczenia pracowników prawidłowych reakcji na ataki phishingowe. Doskonale w tym zakresie sprawdzi się CybeReady, stając się dla Dyrektorów ds. Bezpieczeństwa Informacji odpowiednim narzędziem do budowania prewencji przeciw phishingowi bez angażowania zasobów wewnętrznych.”

Pobierz ulotkę: CyberReady ulotka

Informacje o firmie CybeReady

Jako globalny dostawca rozwiązań ochrony przed wyłudzaniem danych dla przedsiębiorstw, CybeReady cieszy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, przekształcając ich kulturę bezpieczeństwa i zwiększając skuteczność szkoleń w zakresie ochrony przez phishingiem. Więcej informacji na stronie: https://cybeready.com/