Jak Microsoft 365 pomaga rozwijać skrzydła organizacjom?

Klienci Microsoft, którzy inwestują w budowanie praktyk biznesowych w oparciu o rozwiązanie Microsoft 365 osiągają wyższe, bardziej przewidywalne i powtarzalne przychody oraz nawiązują trwalsze relacje z klientami.

Potwierdzają to wyniki badań Total Economic Impact przeprowadzone przez firmę Forrester Consulting na zlecenie firmy Microsoft. Celem badania była ocena potencjalnego wpływu finansowego Microsoft 365 na organizacje.

Na podstawie informacji dostarczonych w wywiadach i ankietach Forrester stworzył ramy Total Economic Impact (TEI) dla organizacji rozważających wdrożenie rozwiązań Microsoft 365 E5. Celem ram była identyfikacja kosztów, korzyści i czynników ryzyka, które mają wpływ na decyzję inwestycyjną.  

Forrester przeprowadził wywiady z czterema obecnymi klientami Microsoft 365 Enterprise E5. W badaniu uwzględniono również dane klientów Microsoft 365 Enterprise E5 przebadanych w 2017 roku oraz klientów Office 365 E5 przebadanych w 2018 roku.

W świetle przeprowadzonych badań rozwiązanie Microsoft 365 Enterprise to najbardziej produktywna platforma do pracy. Usługa umożliwia pracownikom efektywną i mobilną współpracę, dostęp do narzędzi analitycznych, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. Pakiet łączy w sobie zalety usługi Office 365, Enterprise Mobility + Security oraz systemu Windows 10 Enterprise. Każdy z tych pakietów stanowi punkt wyjścia dla nowych i szansę na ekspansję dla stałych klientów.

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Microsoft 365 Enterprise.

Analiza Forrester Consulting wykazała także, że posiadacze budżetów technologii SMB dążą do aktywniejszego wdrażania technologii dzięki czemu partnerzy Microsoft mają więcej opcji dostarczania swoich rozwiązań biznesowych i programów wprowadzających na rynek. Analiza wskazuje na 130-procentowy zwrot z inwestycji (ROI) i 1 200 USD przychodów na użytkownika w ciągu trzech lat.

Microsoft 365 Business

Według badań wiodący partnerzy firmy Microsoft z obszarów bezpieczeństwa mogą zwiększyć przychody o blisko 700 USD w ciągu 3 lat. Jest to możliwe poprzez oferowanie klientom narzędzi do zarządzania tożsamością, kontrolą dostępu i ochroną informacji.

Raport Total Economic Impact wskazuje na istotna rolę nowoczesnych rozwiązań desktopowych. To produkty, narzędzia i inwestycje, które mogą pomóc w rozwoju działalności i wpłynąć na poprawę jej rentowność. Poznaj cały raport Total Economic Impact i dowiedz się, w jaki sposób rozwiązanie Microsoft może pomóc w rozwoju Twojej firmy.