Identity and Threat Protection oraz Information Protection and Compliance

Identity and Threat Protection oraz Information Protection and Compliance to nowa oferta w zakresie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami dla Microsoft 365.

 

W odpowiedzi na coraz bardziej wyrafinowane zagrożenia cybernetyczne oraz złożone potrzeby w zakresie ochrony informacji wynikające z przepisów (GDPR), Microsoft wprowadza dwie nowe oferty bezpieczeństwa i zgodności.

 

Identity and Threat Protection łączy w sobie największe zalety usługi Office 365, Windows 10 i Enterprise Mobility + Security. To kompleksowe , zintegrowane rozwiązanie zabezpieczające nowoczesne miejsce pracy pod względem tożsamości, punktów końcowych, danych użytkownika, aplikacji w chmurze i infrastruktury.

 

Pakiet zawiera zaawansowane usługi ochrony przed zagrożeniami, w tym Microsoft Threat Protection (Azure Advanced Threat Protection (ATP), Windows Defender ATP, Office 365 ATP w tym Threat Intelligence) oraz Microsoft Cloud App Security i Azure Active Directory.

 

Cena Identity and Threat Protection wynosi 10,10 € netto za użytkownika miesięcznie.

 

Jeśli chcesz przetestować wersję próbną, skontaktuj się z naszym centrum kompetencyjnym Microsoft Cloud

 

Information Protection and Compliance łączy w sobie Office 365 Advanced Compliance i Azure Information Protection. Pakiet został zaprojektowany głównie z myślą o specjalistach IT aby wspomóc ich działania w zakresie oceny ryzyka zgodności w usługach Microsoft Cloud, automatycznym klasyfikowaniu, ochronie danych wrażliwych oraz skutecznym reagowaniu na żądania regulacyjne.

 

Cena Information Protection and Compliance wynosi 8,40 € netto za użytkownika miesięcznie.

 

Nowa oferta będzie dostępna w sprzedaży od 1 lutego 2019 roku jako część pełnego pakietu Microsoft 365 E5. Pełny pakiet Microsoft 365 zawiera zarówno funkcje bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, ale także oferty w zakresie analizy biznesowej z wykorzystaniem Power BI oraz system telefoniczny i audio konferencyjny.

 

Jak zapowiada producent nowa oferta nie wiąże się z podwyżką cen, a jej celem jest zapewnienie klientom prostszego zakupu, wdrożenia i przede wszystkim zgodności z przepisami.

 

Jeśli chcesz przetestować wersję próbną, skontaktuj się z naszym centrum kompetencyjnym Microsoft Cloud

Identity Threat Protection and Information Protection Compliance