Dynamics365 – październikowe promocje Dynamics CRM

Promocja Dynamics365

Tylko do końca października klienci mogą otrzymać Office 365 w cenie Dynamics CRM. Kupując licencje Dynamics CRM Online do końca października korzystasz z obecnych cen i zdobywasz prawo do nowej wersji systemu, która będzie dostępna już od listopada.

Dla wszystkich zainteresowanych rozwiązaniem do zarządzania relacjami z klientami informujemy, że obowiązuje specjalna cena na Dynamics CRM Online dla licencji Professional z pakietem Office 365 Business Premium i wyższych.
Do końca października obowiązuje również możliwość zakupu użytkownika Basic Dynamics CRM, który będzie niedostępny od 1 listopada.
Przypominamy także, że dla firm, które już zakupiły minimum 25 użytkowników CRM Online Professional środowisko testowe jest dostępne za darmo.
Jednocześnie do każdych 10 użytkowników CRM Online Professional oferujemy usługę śledzenia wypowiedzi w mediach społecznościowych Social Engagement na czas trwania subskrypcji.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z ofert promocyjnych Microsoft, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem wsparcia Microsoft CloudMicrosoft Dynamics365