CyberSecurity Summer Academy – poznaj lipcową agendę webinarów

CyberSecurity Summer Academy – poznaj lipcową agendę webinarów

 

CyberSecurity Summer Academy

 

W dobie cyfryzacji stajemy się uzależnieni od dynamicznie rozwijającej się technologii informatycznej. Technologii, która z jednej strony ułatwia nam życie, lecz z drugiej staje się źródłem coraz to nowych podatności. Wykorzystują to zorganizowane grupy cyberprzestępców, dysponujące wiedzą o najnowszych lukach w bezpieczeństwie. Co gorsze, grupy te nie korzystają z wakacyjnego urlopu. Z myślą o tym, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w cyklu CyberSecurity Summer Academy. Podczas letnich sesji on-line, zaprezentujemy wybrane technologie, które mogą być dla Ciebie interesujące. Serdecznie zachęcamy do rejestracji!

 

Skybox Security – Analiza powierzchni ataku i zarządzanie podatnościami – 4 lipca, godz. 11:00

Skybox Security to modułowy system analizujący występujące w infrastrukturze podatności w kontekście konfiguracji sieci oraz aktualnych zagrożeń. Pomaga ustalać priorytety działań naprawczych. Analiza konfiguracji routerów, firewalli, load balancerów i IPS dostarcza dokładnych informacji o ścieżkach, które mogą być użyte przez atakujących.

Potwierdź udział

 

Czy Twoje skrzynki mailowe Office 365 są skutecznie chronione przed nowym złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i spear phishingiem? – 12 lipca, godz. 11:00

Czy wiesz, że bardzo duża część popularnych typów ataków odbywa się z poziomu skrzynki e-mail? Dlaczego Office 365 jest dzisiaj głównym celem? Jakie są nowe techniki przeprowadzania cyberataków i w jaki sposób omijają one tradycyjne zabezpieczenia mailowe? Dowiedz się, jak Vade Secure rozszerza wzmocnienie ochrony poczty elektronicznej Office 365 dzięki warstwowemu podejściu. Sprawdź, jak współczesna technologia pozwala na skuteczną obronę przed nieznanymi oraz polimorficznymi atakami.

Potwierdź udział

 

Jak znaleźć właściwą drogę w walce z phishingiem, odciążając działy bezpieczeństwa? – 18 lipca, godz. 11:00

Aktualne badania i dane pokazują, że phishing staje się bardzo popularnym wektorem ataków i źródłem zysków dla hakerów. Walczą z nim specjaliści ds. bezpieczeństwa, wdrażając różne rozwiązania. A może najlepszą drogą jest budowanie odpowiednich nawyków wśród pracowników, odciążając tym samym działy bezpieczeństwa od dodatkowych obowiązków? Poznaj rozwiązanie CybeReady i dowiedz się, jak obronić się przed atakami phishingowymi.

Potwierdź udział

 

Jeżeli chciałbyś poznać poznać technologie z naszego portfolio, skontaktuj się z technicznym działem wsparcia Integrity Partners.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.