CyberArk liderem w kwadracie Gartnera

CyberArk liderem w kwadracie Gartnera dla Privileged Access Management.

 

Mamy przyjemność poinformować, że CyberArk został mianowany liderem w kwadracie Gartnera dla Privileged Access Management. Jest to pierwsze w historii zestawienie Gartnera dla rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

 

Według Gartnera zarządzanie dostępem uprzywilejowanym jest jednym z najważniejszych, krytycznych obszarów, który powinien być uwzględniany przez szefów ds. bezpieczeństwa przy opracowywaniu długoterminowej strategii zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa.

CyberArk dostarcza najbardziej kompleksowe rozwiązania w branży, zabezpieczające konta uprzywilejowane, dane uwierzytelniające, niezależnie, gdzie się znajdują: w chmurze prywatnej, środowiskach hybrydowych, DevOps, urządzeniach końcowych.

Niewątpliwą zaletą CyberArk jest rozpoznawalność marki wśród klientów, dojrzałość dostarczanych rozwiązań oraz polityka cenowa, umożliwiająca klientom łatwe planowanie budżetu.

Na osiągnięcie przez CyberArk pozycji lidera miała wpływ przyjęta misja ciągłego wprowadzania innowacji, poprawy bezpieczeństwa i ograniczania ryzyka, dla zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji klientów.

Dostęp do pełnego raportu: tutaj

O firmie CyberArk

CyberArk jest światowym liderem w zakresie bezpieczeństwa uprzywilejowanego dostępu w całym przedsiębiorstwie, w systemach operacyjnych, aplikacjach, urządzeniach sieciowych, środowiskach DevOps. Rozwiązaniom CyberArk zaufały największe firmy na świecie, w tym 50% firm z listy Fortune 500. Główne siedziby CyberArk mieszczą się w Petach Tikvah w Izraelu i w Newton w stanie Massachusetts w USA. Firma ma też biura na terenie Europy i Azji.
www.cyberark.com

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Platynowym Partnerem.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.