Azure API Management wzmocni Twoje zarządzanie

Azure API Management wzmocni Twoje zarządzanie

Technologia Azure API Management to proste w zastosowaniu rozwiązanie, które pozwoli Ci na publikację interfejsów API dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Możesz szybko tworzyć nowoczesne bramy interfejsów API na potrzeby usług zaplecza hostowanych w dowolnym miejscu. Zabezpieczaj je i chroń przed naruszeniami, a także zyskaj wgląd w szczegółowe dane o użyciu. Dodatkowo API Management pozwoli Ci automatyzować i skalować proces dołączania developerów, by Twój program obsługi interfejsu API działał prawidłowo.

Współpracuj z każdym hostem i interfejsem API

Korzystaj z funkcjonalności do zarządzania interfejsami. Uzyskaj bezpieczne połączenie z usługami zaplecza kompilowanymi i uruchamianymi w dowolnym stosie technologicznym bez względu na to, czy interfejsi API będą hostowane na platformie Azure, czy przez inną usługę. Pracuj na całym świecie i bez zakłóceń.

 

Przyciągnij developerów

Dzięki samoobsługowemu portalowi dla developerów, który zapewnia dostęp do automatycznie wygenerowanego wykazu interfejsów API, zwiększysDz jakość w swoim środowisku pracy. Developerzy mogą logować się przy użyciu istniejących tożsamości klientów, zarządzać kluczami dostępu i wyświetlać raporty użycia.

 

Zabezpiecz i zoptymalizuj interfejsy API

Dzięki kluczom, tokenom i funkcji filtrowania adresów IP uzyskasz wysokiej jakości zabezpieczenie. Możesz wymusić użyciu elastyczny i bardziej precyzyjnych przydziałów i limitów stawek oraz modyfikować kształt i zachowanie interfejsów API.

 

Zyskaj wgląd w szczegółowe dane

Poznaj skuteczniejsze metody korzystania z interfejsów API i sposoby ich działania. Sporządzaj raporty analityczne w czasie rzeczywistym i identyfikuj trendy wpływające na Twoją firmę. Rejestruj dane dotyczące zadań i odpowiedzi, by analizować je w trybach offline i online.

 

Azure API Management

 

W dniu 4.06 firma Microsoft ogłosiła, że rozpoczęła pracę nad kolejnym rozszerzeniem pakietu subskrypcji w celu zagwarantowania jeszcze lepszego dostępu użytkownikom. Platforma Azure oferuje już ponad 100 usług z kompleksowymi narzędziami w chmurze obliczeniowej, które znacznie usprawnią Twoją pracę i zmienią sposób komunikacji w zespole. Jeżeli chcesz poznać pełną ofertę Azure API Management, zachęcamy Cię do kontaktu z naszym ekspertem ds. rozwiązań Microsoft.