Automatyzacja według CybeReady

Automatyzacja według CybeReady

Wbrew pozorom automatyzacja nie zawsze gwarantuje pełną automatyczność. Możemy zobrazować to na przykładzie motoryzacji, porównując 10-letni samochód z najnowszy modelem marki Tesla. Obydwa pojazdy zapewniają automatyczność, przy czym jeden z nich na zupełnie innym poziomie, obsługując również asystę hamowania i kontrolę trakcji. Starszy samochód będzie potrzebował większego manualnego zaangażowania człowieka.

 

Automatyzacja w cyber security

Automatyzacja według CybeReady

Automatyzacja w obszarze bezpieczeństwa pozwala przede wszystkim na odciążenie działów IT security. Pracownicy wreszcie mogą zacząć skupiać się na priorytetach, a nie mało wymagających zadaniach.

CybeReady proponuje podejście do automatyzacji w trzech krokach

  1. Identyfikacja zadań niepotrzebnie zabierających czas. Ile Twój zespół security poświęca godzin pracy na zadania o niskim priorytecie? Dla przykładu, symulacja kampanii phishingowej z zewnątrz może wydawać się prostym zadaniem, ale po głębszym przyjrzeniu się temu procesowi, możemy dostrzec, jak bardzo czasochłonne i absorbujące jest tego typu zadanie.
  2. Ustalenie większych celów. Automatyzacja nie musi tylko zastępować dotychczasowych manualnych czynności. Może być procesem, który pozwoli firmie na poszerzanie technologicznych granic.
  3. Wybór właściwego narzędzia. Mniej znaczy więcej. Wybierz narzędzie, które przede wszystkim będzie zaspokajało potrzeby Twojej firmy. Zadaj sobie pytanie „czy ten feature jest dla nas niezbędny”? Podejmij decyzję w oparciu o zdrowy rozsądek.

Automatyzacja w wydaniu CybeReady nie jest hasłem marketingowym, ani dodatkową funkcjonalnością. To technologiczna innowacja, która pomoże Twojej organizacji w edukacji anty-phishingowej.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.