Aktualizacja usług Microsoft Azure – Maj 2018

Aktualizacja usług Microsoft Azure – Maj 2018

Maj to okres poświęcony nie tylko technologicznemu przygotowaniu do RODO. Jest to również miesiąc ważnych aktualizacji w ofercie Microsoft Azure.

Zapoznaj się z nowymi funkcjonalnościami platformy chmurowej Microsoft.

microsoft azure

 

Azure Virtual Machines E64 & E64is v3

Wirtualizacja serwerów w chmurze ze wsparciem dla systemu Linux, Windows Server, SQL Server, Oracle, IBM i SAP zgodna z najnowszymi regulacjami zwiększy wydajność Twojej pracy.

 

Standard S3 w Azure Content Delivery Network w wersji testowej

Sieć dostarczania zawartości to rozproszona sieć serwerów, które pozwalają wydajnie dostarczać użytkownikom zawartość internetową. Umożliwiają przechowywanie buforowanej zawartości na serwerach brzegowych w lokalizacjach punktu obecności (POP, Point-of-Presence), które znajdują się blisko użytkowników końcowych, co pozwala zminimalizować opóźnienie. Najnowszy Standard S3 jest teraz dostępne w wersji testowej.

 

Azure Maps

Integruj funkcjonalności takie jak mapowanie, wyszukiwanie i routing w środowisku Twoich aplikacji.

 

Microsoft Cognitive Services

Dodaj inteligentne algorytmy do Twoich aplikacji, stron internetowych i botów. Zadbaj  o jak najlepszą wydajność podczas procesu dotarcia do Twojej grupy odbiorców. Narzędzie jest teraz bogatsze o nowe możliwości:

Rozpoznawanie mowy Bing w wersji próbnej
Konwertuj dźwięk na tekst, rozumienie intencji i zamień ponownie na mowę na potrzeby naturalnego reagowania.

Bing Custom Search
Zadbaj o dostosowane wyszukiwanie pasujące do Twoich potrzeb. Interfejs API wyszukiwania niestandardowego Bing oferuje zaawansowane możliwości pozycjonowania, globalny indeks wyszukiwania i funkcje przetwarzania dokumentów po przeprowadzeniu szybkiej i prostej konfiguracji.

QnA Maker
Twórz usługi do tworzenia często zadawanych pytań na podstawie istniejącej zawartości.

Bing Statistics
Korzystaj z funkcjonalności do tworzenia statystyk w Twoim środowisku pracy.

Bing Visual Search
Dostarczaj takie środowiska pracy, które umożliwiają użytkownikom wyszukiwanie z użyciem obrazów i uzyskiwanie szczegółowych informacji za pomocą współczesnych, atrakcyjnych metod.

Language Understanding
Zapoznaj się z usługą do przypisywania funkcji interpretacji języka naturalnego aplikacjom, botom i urządzeniom IoT.

W przypadku pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami Microsoft Azure, którzy doradzą Ci w kwestii najlepszych rozwiązań chmurowych dostosowanych do Twoich potrzeb.