Aktualizacja Microsoft Outlook – poznaj nowe funkcje kalendarza i skrzynki e-mail

Aktualizacja Microsoft Outlook – poznaj nowe funkcje kalendarza i skrzynki e-mail

Usprawnij organizację pracy własnej i swojego zespołu dzięki nowym funkcjonalnościom dostępnym w Microsoft Outlook. Sprawdź, co nowego znajdziesz w swoim kalendarzu i skrzynce e-mail.

 

Microsoft Outlook

 

Przypomnienia o płatnościach

Korzystając z tej funkcji, nie przegapisz żadnego rachunku do zapłacenia. Skorzystaj z narzędzia o wysokim standardzie i czytelnym interfejsie.

 

Autosugestie miejsca spotkania

Teraz dodawanie lokalizacji spotkań jest dużo prostsze i szybsze dzięki funkcjonalności sugerowania ostatnio używanych i dostępnych pomieszczeń konferencyjnych lub innych miejsc w Twoim biurze.

 

Trackowanie odpowiedzi na zaproszenia

Obecnie Outlook pozwala śledzić Ci w bardziej przystępny sposób potwierdzenia osób zaproszonych na Twoje spotkanie oraz zarządzać nimi w sposób transparentny dla nich.

 

Różnorodne strefy czasowe

Zarządzaj wydarzeniami w miejscach z inną strefą czasową, by mieć pewność co do godziny przyjazdu i odjazdu w lokalizacjach znacznie oddalonych od Twojego miejsca pracy.

 

Informacje o pracownikach Twojej organizacji

Z pozycji Outlooka możesz przeglądać drzewka informacyjne, które prezentują strukturę organizacyjną swojej firmy według przyjętej wewnętrznie hierarchii.

 

Wsparcie proxy

Outlook wspiera organizacje używające rozwiązania SOCKS, by dodać ochronę pomiędzy danymi firmowymi a internetem. Funkcjonalność jest dostępna zarówno dla Outlooka w wersji na iOS oraz Android.

 

Bcc warning

Dostaniesz powiadomienie po otrzymaniu maila w trybie ukrytej wiadomości, gdy będziesz chciał na nią odpisać.

 

Foldery zsynchronizowanych szkiców wiadomości

Od teraz będziesz miał możliwość rozpoczęcia wiadomości na urządzeniu mobilnym i dokończenia jej, gdy będziesz przy swoim komputerze stacjonarnym. Dotyczy środowiska Windows, Android oraz Mac.

 

Technologia Office Lens

Kiedy potrzebujesz udostępnić dane w formie obrazu przez tablicę, zdjęcie lub dokument, możesz skorzystać z opcji Office Lens połączanej z Twoim Outlookiem.

 

Blokowanie treści zewnętrznej

Treści obrazowe zawarte w mailu, którego otrzymałeś mogą informować nadawcę o tym, że przeczytałeś wiadomość. Takie podejście jest istotne dla digital marketera, natomiast użytkownik niekoniecznie chce być śledzony. Outlook pomoże Ci zabezpieczyć się przed tego rodzaju trackingiem.

Przekonaj się, że warto wspierać swoją pracę odpowiednią technologią. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Microsoft, kontaktując się ze specjalistą Integrity Partners.