Nowa funkcja: OneDrive for Business File Hover Card

Ważna aktualizacja: ogólne rozpoczęto wdrażanie dostępności
Dotyczy: wszystkich klientów

Hover Card OneDrive for Business

Hover Card OneDrive for Business to nowa funkcja Office 365. Za pomocą File Hover Card, gdy tylko najedziesz kursorem myszy na plik, będziesz mógł zobaczyć szczegóły pliku, takie jak statystyki dostępu, takie jak liczba wyświetleń, kto przeglądał i kto zmodyfikował. Właściciele plików przechowywanych w OneDrive for Business będą również mogli wyświetlać te informacje.

Jak to wpływa na mnie?

File Hover Card szybko wyświetla statystyki dostępu do plików, które pomagają zdobyć cenny wgląd w to, kto w Twojej organizacji uzyskał dostęp do plików pakietu Office, które udostępniasz. W OneDrive for Business po najechaniu kursorem na plik zobaczysz łączną liczbę wyświetleń, liczbę obejrzanych przez Ciebie kolegów i listę współpracowników, którzy ją obejrzeli. W dokumencie SharePoint Online i bibliotekach stron zobaczysz liczbę wyświetleń i liczbę współpracowników, którzy przeglądali pliki i strony.

Innym aspektem tej funkcji jest umożliwienie właścicielom plików sprawdzenie, czy ich współpracownicy przeglądali swoje pliki. Ta funkcja jest dostępna tylko wtedy, gdy pliki są przechowywane w OneDrive for Business. To ustawienie jest domyślnie włączone. Jeśli chcesz ukryć listę widzów, jako administrator, możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach Centrum administracyjnego, zanim stanie się ona dostępna dla użytkowników w Twojej organizacji.

File Hover Card OneDrive for Business do przechowywania plików biznesowych zostanie udostępniona organizacjom o docelowym wydaniu w ciągu najbliższych tygodni. Przewiduje się, że Microsoft  pod koniec lutego wprowadzi fukncję do organizacji wydanych w wersji standardowej.

OneDrive-for-Business-pictureOneDrive-for-Business

Co muszę zrobić, aby przygotować się na tę zmianę?

Nie musisz nic robić, ale możesz rozważyć aktualizację szkolenia użytkowników i powiadomienie swojego helpdesku.

CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

CybeReady, jedyna autonomiczna platforma szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw została wyróżniona nagroda the Best Machine Learning/Autonomous Solution, przyznawaną przez niezależną organizację Tech Ascension Awards. Zwycięzcą w konkursie Tech … Continue reading CybeReady najlepszą autonomiczną platformą szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego według Tech Ascension Awards 2019.

Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.

Microsoft Advanced Threat Analytics to oprogramowanie przeznaczone do ochrony przedsiębiorstwa przed zaawansowanymi atakami. Usługa Microsoft Advanced Threat Analytics wykrywa zagrożenia poprzez automatyczne analizowanie, uczenie się i identyfikowanie normalnych i nietypowych … Continue reading Zaawansowana analiza wykrywania zagrożeń. Microsoft Advanced Threat Analytics Licensing Datasheet.