Zmiany dotyczące zarządzania Visual Studio Subscriptions (dawniej znane jako MSDN Subscriptions)

Zmiany dotyczące zarządzania Visual Studio Subscriptions (dawniej znane jako MSDN Subscriptions)

W 2017 roku, nowy ujednolicony portal zarządzania zostanie dopuszczony do zarządzania wszystkimi Visual Studio Subscriptions (dawniej znane jako MSDN Subscriptions). Nowy portal pozwoli Ci wykorzystać wiele tych samych funkcji zarządzania, ale w prostszy sposób.

Jak postępują prace nad nowym systemem?
Pod koniec stycznia Microsoft rozpoczął migrację zarządzania Visual Studio Subscriptions do nowego portalu. Nie wszystkie organizacje zostaną przeniesione jednocześnie, ale Microsoft zapewnia, że będzie o tym na bieżąco informować klientów na wiele tygodni przed dniem migracji. W ciągu następnych miesięcy, co tydzień będzie przenoszona dana liczba klientów, aż wszyscy zostaną przeniesieni. Biorąc pod uwagę liczbę organizacji, prawdopodobnie będzie to trwało parę miesięcy.
Nowy portal będzie korzystał z zarówno kont Microsoft, jak i Azure Active Directory (ADD). Zalecamy ustawienie organizacji w ramach nowego portalu zarządzania korzystającego z funkcji ADD w celu zwiększenia bezpieczeństwa, kontroli oraz długotrwałej wiarygodności organizacji.

Zapraszamy do śledzenia informacji na ten temat:
• Sprawdzaj e-maile od Visual Studio Administration o kolejnych krokach, które trzeba podjąć, dzięki czemu możesz nadal zarządzać swoimi Visual Studio Subscriptions
• Dowiedz się więcej o nadchodzących zmianach na:  Stronie Internetowej Administratora Visual Studio
Zarejestruj się, aby wziąć udział w dyskusji z ekspertami i uzyskać najnowsze informacje


Visual Studio Subscriptions

 

Masz pytania? Napisz do nas:

Temat *

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości *