Windows 10 – co nowego w wirtualnym świecie?

Windows 10 – co nowego w wirtualnym świecie?

Dusza kreatywności żyje w każdym z nas. Nie ma znaczenia na jakie platformie pracujesz, Windows 10 Fall Creators udostępnia najnowocześniejsze funkcje do stworzenia aplikacji bardziej osobistej, naturalnej i intuicyjnej. Aby z tego skorzystać uaktualnij Visual Studio 2017 i pobierz najnowszy pakiet SDK.

windows 10 co nowego w wirtualnym świecie?

Stwórz niesamowite aplikacje

Polepsz wygląd swoich aplikacji, dzięki Fluent Design System. Użyj nowych APIs oraz ulepszonych formatów XAML do włączania głębi, perspektywy i ruchu w swojej aplikacji.

windows 10 Stwórz niesamowite aplikacje

Windows Mixed Reality

Windows Mixed Reality odblokowuje nowe doświadczenia, które łączą ze sobą świat wirtualny i fizyczny. Projektuj imponujące aplikacje dla użytkowników z Microsoft HoloLens lub zestawami słuchawkowymi od wiodących producentów.

windows 10 Windows Mixed Reality

.NET Standard 2.0

Udostępnij większą liczbę kodów między aplikacjami Universal Windows Platform (UWP), Android, iOS, ASP.NET, Windows Forms i WPF przy użyciu bibliotek klas .NET 2.0.

windows 10 .NET Standard 2.0

Project Rome

Project Rome umożliwia Tobie budowanie skoncentrowanych doświadczeń, które obejmują różne urządzenia i platformy. z SDK dla Android oraz iOS, a także mocy Microsoft Graph, możesz stworzyć aplikacje, które będą działały bez zakłóceń, u wszystkich użytkowników urządzeń.

windows 10 Project Rome

Windows Ink

Zapewnia użytkownikom naturalną drogę do tworzenia odręcznych, cyfrowych notatek, rysunków oraz adnotacji przy użyciu platformy Windows Ink. Nieważne czy z pióra, myszki bądź dotyku, możesz przechwytywać i zarządzać tym w dowolnej aplikacji UWP.

windows 10 Windows Ink

Cortana

Współgraj z najbardziej rozbudowanym, cyfrowym asystentem dostępnym przy użyciu naturalnego języka i danych strukturalnych. Cortana udostępnia te potężne funkcje do użycia ich z Twoimi aplikacjami, stronami i botami.

windows 10 Cortana

 Doświadczenie dewelopera

Windows nigdy wcześniej nie był tak elastyczny. Visual Studio 2017 oraz Windows 10 Fall Creators Update wprowadzają udoskonalenia i funkcje do platformy Windows oraz innych.

windows 10 Doświadczenie dewelopera

Microsoft Edge

Następna generacja przeglądarki internetowej łączy w sobie doskonałe piksele wraz z szybkością i łatwością obsługi. Z unikalnymi funkcjami Windows 10 oraz kontynuacją ulepszeń platformy sieciowej, Microsoft Edge ułatwia tworzenie stron internetowych.

windows 10 Microsoft Edge

Microsoft Store

Gdy jesteś już gotowy do podzielenia się swoimi aplikacjami z resztą świata, Microsoft Store będzie dystrybuował to do milionów użytkowników Windows 10, na wszystkich rodzajach urządzeń.

windows 10 Microsoft Store