Nasze kompetencje

Rozwój Integrity Partners opieramy na trzech filarach: Cloud, Data Center, Security.

  • Cloud

Jesteśmy dwukrotnym partnerem roku firmy Microsoft w zakresie cloud (Cloud Win Partner of The Year). Specjalizujemy się we wdrażaniu usług w modelu zarówno public jak i private cloud, specjalizujemy się tworzeniu środowisk hybrydowych i ich ochronie. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie cyklu życia usług w chmurze – od analiz przedwdrożeniowych do wsparcia powdrożeniowego.

  • Data center

Do oferowanych przez nas rozwiązań z obszaru Data Center zaliczamy wirtualizację, zarządzanie systemami, pamięcią masową oraz stacjami roboczymi, a także monitorowanie systemów IT oraz archiwizacja.

Zrealizowaliśmy kilkaset projektów w środowiskach pracy naszych Klientów. Jesteśmy wieloletnim partnerem outsourcingowym firm, należących do liderów w swoich branżach, zarówno na rynku krajowym jak i w regionie centralnej i wschodniej Europy. Jesteśmy dumni z faktu, że posiadamy jeden z najwyższych w branży wskaźnik utrzymania Klientów.

  • Security

Jesteśmy pierwszym w Polsce i najbardziej doświadczonym partnerem CyberArk, liderem w zakresie wdrożeń systemów do zarządzania tożsamością uprzywilejowaną, zarzadzania hasłami i cyber security w Polsce.  Świadczymy usługi i rozwiązania zapewniające ciągłość działania i bezpieczeństwo środowisk informatycznych. Wdrażamy rozwiązania pozwalające na zapewnienie wysokiej dostępności usług
i systemów, archiwizację i backup danych, zabezpieczenie infrastruktury, danych oraz stacji roboczych.